Sanditon

Sanditon

Aug. 25, 2019
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Creator

Obsada

Rose Williams isCharlotte Heywood
Charlotte Heywood
Theo James isSidney Parker
Sidney Parker
Anne Reid isLady Denham
Lady Denham
Kris Marshall isTom Parker
Tom Parker
Crystal Clarke isMiss Lambe
Miss Lambe
Jack Fox isEdward Denham
Edward Denham
Charlotte Spencer isEsther Denham
Esther Denham
Lily Sacofsky isClara Brereton
Clara Brereton
Kate Ashfield isMary Parker
Mary Parker
Leo Suter isYoung Stringer
Young Stringer

Opis

Sandition to spokojna i cicha osada rybacka, która zmieniona zostaje w głośny i bardzo rozrywkowy ośrodek wypoczynkowy. Do kurortu przybywa Charlotte Haywood. W nadmorskim miasteczku młoda kobieta próbuje odnaleźć prawdziwą miłość.

Nawet kompletistka Jane Austen może obawiać się Sanditon online, którego Austen absolutnie nie ukończyła: tylko 11 rozdziałów powieści zostało ukończonych, gdy pisarka zmarła w 1817 r., Pozostawiając wśród swoich efektów literackich sześć ponadczasowych powieści również tenże etap historii, który wkładał się o ambicji, przedsiębiorczości, rasie, pieniądzach i pięknej ilości hipochondrii. Od tamtej pory ponad pół tuzina innych autorów czyniło to rozwinąć – choć żaden spośród nich nie był racja niewiele treści lub przynajmniej wycieczki do niej, jak Andrew Davies.

Gdzie oglądać cały serial Sandition?

Ukończone wyobrażenie powieści pana Daviesa stanowi podstawę jego ośmioodcinkowego „Sanditon”, prezentacji „Arcydzieła”, jaka nie jest zabawą nago (choć niektórzy buszują). Ale zawiera aspekty bycia, jakie były mniej lub bardziej ukryte w sztukach Austen. Można sobie wyobrazić, że istnieje łaskotana. Chociaż zwracała się małżeństwem jako instytucją społeczną, a nawet bardziej łatwo ekonomiczną, taki był przypadek osób z grupy średniej, które była na startu XIX wieku:Gdzie oglądnąć cały serial sandition? Jedna róża na świecie, a przynajmniej nie zstąpiła, poprzez dobre małżeństwo. Seks i pieniądze – które również właśnie ciągle były podtekstowe – pan. Davies jedynie występuje na przestrzeń. Natomiast w szkoła, który potrafi nawet dzielić się jako austeneski.

W Austen zawsze panuje intryga, ale w „Sanditon” są i elementy cnoty nagradzane też możliwość pukania i wprowadzania. Jak ich wóz rzuca kołem na wyboistej wiejskiej drodze, Tom Parker (Kris Marshall) oraz jego żona, Mary (Kate Ashfield), są witani przez pobliskiego Heywoods, którego życzliwość doprowadza do tego, że para zaprasza córkę Heywooda, Charlotte (Rose Williams), aby prowadziła im w odległości powrotnej do Sanditon – budzącego się nadmorskiego kurortu, który Tom Parker pracuje z chęcią nawróconego i ekonomiczna przebiegłość kurek. Charlotte, mądra też swoje lata, ale czystego serca, będzie naszą Alicją przez lustro, obserwującą wydarzenia w Sanditon z mieszaniną zdumienia, czystości i ogromnej konsternacji.

Podstawową orkiestrację cały serial Sanditon online zaaranżowała Austen: Lady Denham (kradnąca sceny Anne Reid) to utytułowana, utytułowana i dwukrotnie owdowiała wdowa, która zachowuje swoich potencjalnych spadkobierców na szpilkach. Są oprócz nich jej zubożała młoda towarzyszka, Clara Brereton (Lily Sacofsky); jej oleisty bratanek, Sir Edward Denham (Jack Fox) i jego siostra Esther. Drinkiem z wynalazków reżysera (Justin Young i Andrea Gibb są współautorami scenariusza) jest wytworzenie z Esther i Edwarda przyrodniego rodzeństwa i wykonanie pożądania, które obecnie dzielą, trochę mniej przerażającym. Inną wczesną improwizacją jest otwarty, ale niewątpliwy akt seksu w lesie, który nadaje opowieści kierunek przeciwny niż Austen.

Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Sanditon
Original title Sanditon
TMDb Rating 8.7 29 votes
First air date Aug. 25, 2019
Last air date Oct. 13, 2019
Seasons 1
Episodes 8
Average Duration 46 minutes
Udostępnienia0

Podobne filmy

Kalifat
Lupin
WandaVision
Stewardesa
PĘTLA
Dom z Papieru
Love, Victor
Gwiezdne wrota: Atlantyda

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online