Gwiezdne wrota: Atlantyda

Gwiezdne wrota: Atlantyda

Jul. 15, 2004
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Creator

Obsada

Joe Flanigan isJohn Sheppard
John Sheppard
David Hewlett isRodney McKay
Rodney McKay
Rachel Luttrell isTeyla Emmagan
Teyla Emmagan
Jason Momoa isRonon Dex
Ronon Dex
Jewel Staite isJennifer Keller
Jennifer Keller
Robert Picardo isRichard Woolsey
Richard Woolsey

Opis

Elizabeth Weir przewodniczy wielonarodowej wyprawie naukowo wojskowej, której szlak wiedzie w kierunku Atlantydy. Czy tym razem uda się odkryć tajemnicę zaginionej wyspy? Gdzie obejrzeć serial Gwiezdne wrota: Atlantyda online?

Gwiezdne wrota atlantyda gdzie obejrzeć online?

Stargate Atlantis to pewien z najdłużej emitowanych seriali telewizyjnych science fiction. Przez 5 sezonów (2004-2009) śledził międzynarodowy zespół naukowców i personelu wojskowego pod dowództwem podpułkownika Johna Shepparda (Joe Flanigan), gdy członkowie odkryli sieć Gwiezdnych Wrót w Galaktyce Pegaza i stanęli osobą w osobę z różnym , potężny wróg, Wraith. Gwiezdne wrota atlantyda gdzie obejrzeć online

Tak, serial zawierał wszystkie międzygalaktyczne dzwony i gwizdki – statki kosmiczne, lasery, kosmici (tacy jak Jason Momoa grający Ronona Dexa) i toż, co masz – a stanowił jeszcze przepojony stanem również trzymał wiele odcinków, które przemówiły do ​​nawet fanów spoza science fiction, takich jak „Outcast”, „Miller’s Crossing” i „Vegas”, gdzie bohaterowie działali w alternatywne wersje siebie. W szczególności Sheppard nie był szybko takim siebie, bohaterskim przywódcą, ale niechlujnym, niefortunnym detektywem z Nevady.

Sezon 1, Odcinek 19: Dwa statki-roje wciąż zbliżają się do Atlantydy i daje się, że wszystka nadzieja została utracona, dopóki pułkownik Everett (Clayton Landey) nie przybywa nagle z Ziemi. Jest gotowy, aby bronić miasta do przybycia ZPM, przywiezionego przez ostatni statek. Gwiezdne wrota atlantyda gdzie obejrzeć online

Dr Rodney McKay: Nadchodzą. To stanowi ich status. Jutro, pojutrze, pojutrze … w efekcie tu dotrą. To, lub jesteśmy tu, żeby ich przyjąć, lub nie, toż indywidualna sprawa.
Sezon 2, Odcinek 1: Dedal przybywa wyposażony w wielki sprzęt, w współczesnym metodę promienistą, i dwa statki-rój zostają zniszczone. Atlantyda robi się uratowana, a wtedy dr Radek Zelenka (David Nykl) wykrywa 12 kolejnych statków.

W międzyczasie znaleziono Forda. Powinien być martwy, ale dr Carson Beckett (Paul McGillion) dowiaduje się, że otrzymał przedawkowanie enzymu Wraith. Teraz jest od tego uzależniony i daje się bardzo silny.

Gwiezdne wrota: Atlantyda online za darmo?

Sezon 3, Odcinek 7: John Sheppard zostaje odebrany przez dowódcę renegata Kolyę, który potrzebował zostać przywódcą Genii, ale został zabity przez Ladona Radima (Ryan Robbins). Uwolni Shepparda, jeśli dr Elizabeth Weir (Torri Higginson) pogodzi się na wymianę więźnia na Radima. Do tegoż momentu Sheppard jest ujęty w lochu z Wraith. Tworzą dziwną więź i działają razem, aby uciec.

Sezon 5, Odcinek 6: Dr Rodney McKay (David Hewlett) jest zarażony śmiertelną chorobą znaną jako „dodatkowe dzieciństwo”, która zmniejsza jego możliwości umysłowe do dziecięcej zadumy i robi, że stopniowo traci pamięć. Gwiezdne wrota: Atlantyda za darmo? To możliwe?

Jego siostra Jeannie przybyła z Ziemi, aby stanowić z nim w ostatnim, co ludzie mają za jego te dni. Ronon sugeruje odwiedzenie sanktuarium, do jakiego zatrudnieni w okresie McKay mogą pójść i wybrać przytomności na świeży dzień.

Sezon 5, Odcinek 11: Nowa rasa, która ukradła urządzenie zabijające Wraith, a dodatkowo Rodney i dr Daniel Jackson (Michael Shanks), mieli odwieczną niechęć do osiedlenia się, więc zmuszają Rodneya do aktywacji urządzenia przeciwko Wraith, ale skutkiem ubocznym istnieje wówczas, że może zabić miliony w wszelkiej galaktyce.

Rozgniewany tym, Wraith znikł z Dedalem w odwecie. Po raz drugi pokorni ludzie potrzebowaliby przejąć kontrolę nad chaotyczną sytuacją, aby zapobiec rasy przed sianiem spustoszenia w galaktyce. Gdzie obejrzeć Gwiezdne wrota: Atlantyda za darmo?

Sezon 5, Odcinek 20: W rezultacie części z drużyną Atlantydy umawia się Todd the Wraith (Christopher Heyerdahl), teraz uwięziony na ziemi, bo jego podwładny przejął statek-rój Wraith, który został zmodyfikowany w niezwyciężoną broń.

Podczas gdy ciż na Atlantydzie próbują zniszczyć statek, wyskakuje on w nadprzestrzeń z bardzo określonym celem: Ziemią. Sheppard zostaje wezwany do domu, aby utrzymywać się najlepiej, podczas gdy Teyla (Rachel Luttrell), Ronon i McKay walczą z Wraith z mieszkania ich statku. W końcu Atlantyda musi udać się na Ziemię w kierunku ostatecznej bitwy. Sezon 4, Odcinek 20: Po poszukiwaniu zaginionej Teyli, Sheppard wraca na Atlantydę, dopiero po to, aby ją opuścić, z wyjątkiem hologramu starego doktora McKaya, który wpływa, że rozbłysk słoneczny przekazał go 48 000 lat w perspektywę. Kiedy Sheppard dowie się o upadku Atlantydy i pełnych na niej, musi znaleźć sposób, by to wszystko zmienić. Gwiezdne wrota: Atlantyda można oglądnąć online w domu.

Teyla informuje Atlantydę, a Ronan i Teal’C (Christopher Judge) wracają na Podłogę. Stacja Midway, stworzona jako pomieszczenie dla turystach, którzy zamierzają służyć 24-godzinną kwarantanną, zostaje przyjęta przez Wraith przez gwiezdne wrota z zamiarem udania się do Zarządzania Gwiezdnych Wrót na Podłodze. Wynika z tego okazja pomiędzy Wraith a drużyną Teal’C i Ronanem o kontrolę nad Dowództwem Gwiezdnych Wrót.

Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Gwiezdne wrota: Atlantyda
Original title Stargate Atlantis
TMDb Rating 7.9 622 votes
First air date Jul. 15, 2004
Last air date Jan. 08, 2009
Seasons 5
Episodes 100
Average Duration 45 minutes
Udostępnienia0

Podobne filmy

Stewardesa
Dom z Papieru
Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci
Lupin
Love, Victor
The Boys
Sanditon
Kalifat
WandaVision
PĘTLA

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online