Arnold

Arnold

Jun. 07, 2023
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Creator

Creator

Obsada

Opis

„Arnold” to trzyczęściowy serial dokumentalny stworzony przez Netflix, który odkrywa nam barwną historię życia i różnorodnej kariery Arnolda Schwarzeneggera. Od skromnych początków na wsi w Austrii, przez osiągnięcia na scenie kulturystyki, aż do statusu gwiazdy kina akcji w Hollywood i służby jako gubernator Kalifornii – serial ten to podróż pełna fascynujących opowieści o dążeniu Schwarzeneggera do realizacji swojego własnego wersji amerykańskiego snu. Ta produkcja online ukazuje nam wielowymiarowość Schwarzeneggera – nie tylko jako aktora, ale również jako utytułowanego sportowca i niezmordowanego polityka.

Zakulisowe materiały filmowe i szczere wywiady – z samym Arnoldem, jak również z osobami, które go dobrze znały – przyjaciółmi, rywalami, współpracownikami – dają widzom unikalny wgląd w życie tej niepowtarzalnej postaci. Serial „Arnold” to bezprecedensowa okazja do zrozumienia zarówno wielkich triumfów Schwarzeneggera, jak i jego porażek, a także przeżyć rodzinnych i prywatnych.

Za sterami reżyserskimi stanęła Lesley Chilcott, reżyserka o uznanej reputacji, której portfolio obejmuje projekty takie jak „Niewygodna prawda” i „Czekając na Supermana”. Produkcją serialu zajął się Allen Hughes, znany z „The Defiant Ones”. Premiera „Arnolda” miała miejsce 7 czerwca na platformie Netflix. To porywająca historia ukazująca niezłomny charakter Schwarzeneggera i jego nieugięte dążenie do osiągnięcia sukcesu we wszystkim, co robi. Dla tych, którzy zastanawiają się, gdzie mogą obejrzeć serial „Arnold” online – jest dostępny na platformie Netflix dla wszystkich abonentów tej usługi streamingowej.

Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Arnold
Original title Arnold
TMDb Rating 8.5 25 votes
First air date Jun. 07, 2023
Last air date Jun. 07, 2023
Seasons 1
Episodes 3
Udostępnienia0

Podobne filmy

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online