Żywioł. Deepwater Horizon

Żywioł. Deepwater Horizon

Oparta na faktach opowieść o prawdziwym bohaterzeSep. 29, 2016USA107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Nowoczesna platforma wiertnicza, która nie jest tak bezpieczna jak się do tej pory wydawało? Oglądnij online film, w którym gigantyczna katastrofa wisi na włosku.

Gdzie obejrzeć cały film Żywioł online?

Filmy katastroficzne to zazwyczaj słodycze pozbawione poczucia winy. Zawsze są to obrazy natury, dlatego nie ma nikogo, kogo ważna by za to winić, oraz ich zniszczenie jest właściwie duże, że stępia wpływ zniszczenia na stanowisko, w jakim potrafimy napawać się chaosem. W własnym nowym filmie Deepwater Horizon reżyser Peter Berg przyjął zupełnie inne rozwiązanie do naszego filmu katastroficznego. Historia oparta istnieje na naturalnych wydarzeniach, a Berg stara się, żeby jego sprawa stara niczym najbardziej realna. Używając ten realizm, katastrofa w Żywioł Deepwater Horizon zatrzymuje się szybka i zła. Podczas gdy podczas katastrofy zdarzają się akty heroizmu, Berg zawsze gromadzi się na pilności sytuacji, zamiast wymyślać pocieszającą opowieść o odpowiednim heroizmie. Berg i nigdy nie umożliwia nam zapomnieć, iż to katastrofa spowodowana przez gościa i utrzymuje wyraźnie na BP. Gdzie obejrzeć cały film żywioł online?

Historia opowiada często o Mike’u Williamsie (Mark Wahlberg), głównym elektryku Żywioł, który przechodzi do lekturze na platformie w dniu eksplozji. Pierwsza część obrazu jest przeznaczona próbom ustalenia, co tak poszło nie tak. Widzimy, jak Mike i dyrektor instalacji offshore Jimmy Harrell (Kurt Russell) rozwiązują problemy techniczne, których odbywają, i różnią się z kierownictwem BP, stosowanym przez przekupnego Donalda Vidrine’a (John Malkovich). Platforma przekroczyła plan o 43 dni i BP chce rozpocząć wiercenie, ale Williams zauważa, że ​​390 systemów – 10% całych systemów – nie działa. Harrell niechętnie dochodzi do testowania sprzętu, jednak w celu test wywołuje eksplozję, w skutku której cała platforma pozostaje w płomieniach. Stamtąd pracownicy platformy walczą o ucieczkę z działaniem.

Film żywioł online – w najlepszej rozdzielczości

Berg nie boi się zagłębić się w język techniczny w pierwszej połowie filmu niemal do ostatniego stanu, że ​​żargon zatrzymuje się nieczytelny. Oprócz prezentacji o podstawach wiercenia ropy naftowej od córki Williamsa, nie ma surogatu publiczności, a Berg po prostu oczekuje, że będziemy rozumieć i wiedzieć, że choć możemy nie rozumieć zawiłości wylewania betonu w charakterze zapewnienia bezpieczeństwa, z pewnością rozpoznajemy że dyrektorzy BP ciągną się, ponieważ staliśmy w tyle a właśnie przekroczyli budżet. Malkovich doskonale gra głupotę Vidrine i chociaż widać toż być złe w kontaktu do dużego Vidrine, służy jako reprezentacja bezwzględności i chciwości BP. Znowu się wściekniesz na BP. Oglądnij cały film Żywioł online.

Pamiętaj, że ten film jak wiele innych oglądniesz online!

Gdy katastrofa wisi na włosku czyli dlaczego warto oglądnąć film online żywioł?

Kiedy platforma w końcu wybucha, więc stanowi koszmar. Berg nie stara się zachwycić swojej publiczności. Nie stanowi tutaj nic, co sprawi, że poczujesz się dobrze lub triumfujesz poza dyskretnym heroizmem pracowników, którzy próbowali ratować życie osobistych. Nie przedstawia wielkich przemówień i kilku ważnych kroków. Zamiast tego Berg umieszcza nas w środku burzy ogniowej i używa wprowadzić nas w twórz myślenia tych, którzy staliśmy uwięzieni na płonącej platformie. To doskonały atak na zmysły z wszystkim sprzętem pochłoniętym przez płomienie i jeszcze spadające śmieci. 11 mężczyzn straciło trwanie w katastrofie, ale patrząc na opis katastrofy Berga, rodzi się cudem, że nic typów nie zginęło.

Wówczas nie jest element ucieczki. Nawet jeżeli zajrzysz na Jakość Wahlberga, który zawsze byłby typowo amerykańskim bohaterem, który pomaga dzień, gra Williamsa jako zwykłego, prostego faceta. Być prawdopodobnie była pokusa, aby oddać tej spraw hollywoodzki połysk, ale Berg znalazł metoda na osiągnięcie ciekawych efektów, nie rezygnując z realizmu. Końcem jest film, który w prostym stopniu rozwścieczy, jak również przeraża. Tutaj oglądniesz cały film Żywioł online!

Niektórzy mogą uważać, że Deepwater Horizon nie toczy się wystarczająco znacznie w krytykowaniu BP lub zadawaniu badań na materiał naszej zależności od paliw kopalnych, które kierują do powstania tych platform. Jednak kumulując się jedynie na wydarzeniach z 20 kwietnia 2010 r., Berg wymyśla bardzo lepszy film, który nie musi pontyfikować wściekłości oraz nie wymaga być trudny, aby złożyć hołd tym, którzy zginęli. Największą plagą jest więc, iż nie ma pewności, iż tego typie wielkie wydarzenie się nie powtórzy. A naprawdę jak w przypadku Żywioł Deepwater Horizon, nie będzie toż list Boży. Więc będzie czyn człowieka.

Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Żywioł. Deepwater Horizon
Original title Deepwater Horizon
IMDb Rating 7.1 154,173 votes
TMDb Rating 6.8 3,409 votes

Reżyser

Peter Berg
Reżyser

Obsada

Mark Wahlberg isMike Williams
Mike Williams
Kurt Russell isJimmy Harrell
Jimmy Harrell
John Malkovich isDonald Vidrine
Donald Vidrine
Gina Rodriguez isAndrea Fleytas
Andrea Fleytas
Dylan O'Brien isCaleb Holloway
Caleb Holloway
Kate Hudson isFelicia Williams
Felicia Williams
J.D. Evermore isDewey Revette
Dewey Revette
Ethan Suplee isJason Anderson
Jason Anderson
David Maldonado isCapt. Curt Kuchta
Capt. Curt Kuchta
Henry Frost isShane Roshto
Shane Roshto
Udostępnienia1

Podobne filmy

The Marksman
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Zanim się pojawiłeś
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Ruchomy chaos
Czyj to dom?
Godzilla vs. Kong
Tyler Rake: Ocalenie
Tlen
Nomadland
1917
After 2

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online