Zdrajca w naszym typie

Zdrajca w naszym typie

May. 05, 2016UK108 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Adaptacja świetnego thrillera Johna Le Carre – czy i tym razem normalny urlop zmieni się w śmiertelną pułapkę? Twórczość brytyjskiego pisarza Johna le Carré istnieje w zgody wielu czytelników nierozerwalnie połączona z zimną wojną. Lecz on, także jak dużo nowych, zaangażowany w ważne wydarzenia, od dawna rozumiał, że upadek Związku Radzieckiego w żaden rozwiązanie nie położył kresu szpiegowskim przeczuciom z rosyjskim, brytyjskim i amerykańskim akcentem. Jego powieść z 2010 roku „Nasz rodzaj zdrajcy” wykorzystuje wyraźne powiązania między gangsterizmem zapewniającym pokaźne sukcesy w dawnym ZSRR a korupcją rządu na Zachodzie, którego pojęcie o naszej nieomylności jest dopiero jednym z powodów, dla których lubi ukrywać takie sytuacje.

Oglądaj Zdrajca w naszym typie online

Filmowa adaptacja wyreżyserowana przez Susannę White z Ewanem McGregorem, Naomie Harris, Stellanem Skarsgardem i Damianem Lewisem w siłach ważnych to gładki a często wciągający obraz. Zaczyna się od przedstawienia niezwykłej ceremonii, której kulminacją jest danie pistoletu komuś, kogo uznajemy za szczęśliwego handlarza; kiedy więc istnieje w trybu w zeszłych filmach gangsterskich, jednak prezent istnieje w rzeczywistości gestem „przeznaczonym na śmierć”, natomiast na śniegu pojawia się jeszcze kilka ponuro przedstawionych morderstw. Zdrajca w naszym typie online to doskonała propozycja na wieczór.

Przenieś się do całkowicie ponurych klimatów Marrakeszu, gdzie Perry Makepeace z McGregora (ładne imię John) bezskutecznie próbuje rozgrzać swoją wieloletnią dziewczynę Gail (Harris). W ich udziału dotarło do rozłamu, złego. I przynajmniej przez chwilę nie wiadomo, co to istniałoby, sprzedaje się, że Perry, kiedyś sam, przyjął zaproszenie porywczego Rosjanina imieniem Dima (Skarsgård), aby odejść spośród nim na imprezę.

Gdzie obejrzeć cały film Zdrajca w naszym typie? Za ramo?

Ale idź i imprezuj z nim, on to robi i natomiast jest oczarowany wizjami (prawdopodobnych) dziewczyn na telefon jeżdżących konno po korytarzach miejsca hulanek, posiada te dość sumienia, by wkroczyć i zapomnieć napaść na tle seksualnym. Dima podziwia nerwowość lub głupotę Perry’ego w tym przypadku: niedoszły gwałciciel, mocno wytatuowana małpa, jest, też jak Dima, rosyjskim gangsterem. Dima uważa Perry’ego za wystarczająco dobrego czy na tyle głupiego, aby mu zaufać, i bierze go jak naszego rodzaju gołębia pocztowego: Perry ma przynieść brytyjskiemu wywiadowi zapowiedź obciążających dowodów, z którymi Dima jest gotów rozstać się w zmian za bezpieczną przystań dla siebie zaś jego rodzina w Dużej Brytanii. Czeka na ostatnie, że posiada poczucie, że niedługo ktoś da mu wyjątkowy pistolet. Nie zastanawiaj się gdzie obejrzeć Zdrajca w naszym typie!

Perry zgadza się, Gail na wpół się waha i wkrótce zostają uwikłani w spisek, na jakiego czele stoi agent, który nie ma własny plan dotyczący jednej z brytyjskich grubasów z reguły skorumpowanych Dimy. Perry nie jest częstym kurierem, ale staje się głównym graczem w tej sprawy. Gail i Perry widzą, gdy ich związek się uzdrawia, gdy poznają Dimę a jego rodzinę i udoskonalają w układzie do nich instynkty opiekuńcze. Ale gdzie obejrzeć Zdrajca w naszym typie?

Perry jest profesorem poetyki i widzimy, jak sądzi T.S. Eliota i zachęcając Dantego, jednego z ogromnych bohaterów Eliota. W dalszej części filmu postać informuje o takim sposobu pracy szpiegowskiej jak o „ludziach rozczarowanych własnym istnieniem, którzy zgubili drogę… przywracając im poczucie celu”. Co dokładnie przywołuje początek „Boskiej komedii” Dantego, w której bohater w normalnym wieku wydaje się w lesie. A film dokonuje się ujęciem, które przywołuje zarówno „The Waste Land” Eliota, kiedy również teledysk do „Owner of a Lonely Heart” Yes – cały film Zdrajca w naszym typie.

Te akcenty są nieco brutalne, szczerze mówiąc, nawet gdy akcja filmu, obejmująca podróż pociągiem do tajnych miejsc spotkań oraz zagraniczne przyjemne fragmenty szpiegowskich filmów szpiegowskich, okaże się zabawą dla miłośników gatunku. Chociaż kierunek White’a jest atmosferyczny, poczucie napięcia nigdy nie zatrzymuje się kluczowe; film ma znacznie nastrój rezygnacji niż konfliktu. Pomimo wszystkich swoich szacunku i szacunku cech, ma też z względu pewnej bezwładności. Tutaj cały film Zdrajca w naszym typie online!

Zdrajca w naszym typie
Original title Our Kind of Traitor
IMDb Rating 6.2 20,664 votes
TMDb Rating 6 382 votes

Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne filmy

Bodyguard Zawodowiec
John Wick 3
Ruchomy chaos
Tenet
Czyj to dom?
Może pora z tym skończyć
Sala samobójców. Hejter
Korytarzem w mrok
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
The Marksman
Uwikłana(Vanquish)
Nieoszlifowane diamenty

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online