Uwikłana(Vanquish)

Uwikłana(Vanquish)

Ma jedną noc, aby uratować swoje życie.Apr. 16, 2021USA94 Min.R
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Młoda matka – Victoria, która chce zapomnieć o tym co było. Czy dla swojej córki będzie w stanie zrobić absolutnie wszystko? Wiesz, jak oglądanie kiepskiego filmu prac że czasem przypominać oglądanie kogoś innego pracującego w sztukę wideo? Z kolejnej strony oglądanie „Vanquish” George’a Gallo przypomina raczej oglądanie, jak ktoś testuje wersję beta wyjątkowo błędnej zabawy dla systemu, który następnie zostanie wycofany. To powielenie stereotypów gatunkowych, które są tak nudne, wytarte i pozbawione emocji, że cały raz, gdy nasza bohaterka idzie do baru, w którym może czai się niebezpieczeństwo, a w miejscu widać telewizję. wijący się.

To, spieszę dodać, nie istnieje w najniższym stopniu tanim strzałem w współczesny drogi sport – zanim nasza bohaterka opuści mieszkanie z wyciągniętą bronią, przypuszczam, że dużo widzów pomyśli: „No dalej – jestem skuteczny. ”

Gdzie objerzeć online Uwikłana(Vanquish)

Wspomnianą bohaterką jest Victoria (Ruby Rose) a kiedy pojawia się na zdjęciu, przychodzi do lektury, zapewniając wieczorową opiekę Damonowi (Morgan Freeman – tak, Morgan Freeman), emerytowanej policjantce na wózku inwalidzkim w jego pałacowej posiadłości ze swoim uroczym Lily (Juju Journey Brener), córka moppet. Oddaje się, że Lily jest blada i Victoria wyznaje Damonowi, że nie występować jej na konieczne leczenie. Damon wspaniałomyślnie oferuje, że zapłaci za leczenie, a będzie potrzebował usługi. Jak może przedstawiają jego wykopaliska, Damon był skorumpowanym policjantem zaangażowanym w drugiego sposobie nielegalne sklepy w mieście. Po niedawnym podwójnym krzyżowaniu postanawia wyciągnąć pieniądze od pięciu partnerów w miasteczku i prosi Victorię, aby wykorzystała swój indywidualny zestaw umiejętności – kiedyś tworzyła ze znajomym zmarłym bratem jako kurier narkotykowy dla rosyjskiej mafii – dokonując odbioru w rozwoju tej nocy. Gdzie obejrzećfilm Uwikłana(Vanquish) za darmo? Na wstępie Victoria odmawia – zostawiła to istnienie za sobą oraz takie tam – ale kiedy objawia się, że Lily zniknęła, a Damon nie da jej, dopóki praca nie zostanie przeprowadzona, niechętnie się zgadza.

Wszelkie nadzieje, iż będzie więc tajemnicza i nieokreślona seria podwieszeń i podwieszeń, prawie emitują przez okno, gdy Victoria podchodzi do ważnego miejsca docelowego, rozpoznaje przestępcę, z którego łączy, jako faceta, który zabił jej kojarzy i kończy rzezi on i spokój duży jego pomocy. (Pomaga także w ucieczce prostytutce, więc przypuszczam, że skala karmiczna jest mocna.) Od tego punktu sprawy chodzą w dół, gdyż wszystka kolejna drogę przynosi spotkanie z rzekomo kolorowymi przestępcami (w tymże spośród obecnym, który wyraźnie myśli, że gra Alfreda Molinę w „Boogie Nights ”I wita Victorię nieśmiertelną linią:„ Słyszałem, że zabiłeś dużo mężczyzn niż Quentin Tarantino. Mint julep? ”). Zobacz gdzie objrzeć cały film Uwikłana(Vanquish) pl.

Cały film Uwikłana(Vanquish) za darmo? Z lektorem i napisami pl

Która przestaje się sceną walki, strzelaniną lub pościgiem, zanim powrócisz do miejsca Damona na kolejną zagadkową rozmowę (podczas gdy absolutnie nie chodzi po prostu z pokoju do lokalu w badaniu córki). W międzyczasie działania Victorii przyciągają uwagę szeregu nieuczciwych gliniarzy, federalnych i agentów rządowych – przynajmniej drink z nich no może stwierdzić, że każda wiedza jest „ponad twojej oceny płacowej” – a wszelcy rozpoznają ją zaradzić w swym stopniu nieskuteczne sposoby. Czy można oglądnąć cały film Uwikłana(Vanquish) za darmo?

Kiedy można się domyślić w niniejszym polu, „Vanquish” to szczególnie niski film. Ale co więcej, jest wysoko leniwy – taki, który prawie sprawia, że ​​bzdury DTV, które Steven Seagal podejmuje przez te chwila dziesięcioleci, powtarzają się skoncentrowane i zaangażowane w porównaniu. Opisanie cechy i narracji jako „długich jak papier” byłoby obrazą dla przeciętnej ryzy papieru do kopiowania, a przynajmniej umożliwia to większą ocenę jasności niż mętna kinematografia na wszelkim ekranie. Wiadomo nie spotyka się filmu takiego jak „Vanquish” ze powodu na te właściwe cechy, przecież w rzeczywistości wypadają one idealnie w porównaniu z okropnymi bitami akcji, jakie są apatyczne, gdy zatem tylko możliwe.

Jedyne, co jest w nich interesujące – i co wewnątrz tym chodzi, w wszelkim filmie – to fakt, że w wszelkim filmie jest dziwnie pozbawiony statystów. Kluby ze striptizem, autostrady – nazywasz pozycję również stanowi ona dziwnie pozbawiona kogokolwiek poza określonymi postaciami koniecznymi do obracania się po tej sporej scenie. Do diabła, „Swimming to Cambodia” zawierało wiele statystów, niż można odnaleźć tutaj – nie mówiąc o lepszej choreografii walki. Uwikłana(Vanquish) online to znakomita propozycja z lektorem i napisami pl.

Uwikłana(Vanquish)
Uwikłana(Vanquish)
Uwikłana(Vanquish)
Uwikłana(Vanquish)
Uwikłana(Vanquish)
Uwikłana(Vanquish)
Original title Vanquish
IMDb Rating 2.6 1,930 votes
TMDb Rating 6.3 91 votes

Reżyser

George Gallo
Reżyser

Obsada

Ruby Rose isVictoria
Victoria
Patrick Muldoon isAgent Monroe
Agent Monroe
Julie Lott isGovernor Ann Driscoll
Governor Ann Driscoll
Nick Vallelonga isDetective Stevens
Detective Stevens
Chris Mullinax isDetective Kehoe
Detective Kehoe
Udostępnienia3

Podobne filmy

Sala samobójców. Hejter
Korytarzem w mrok
Może pora z tym skończyć
Nieoszlifowane diamenty
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
The Marksman
Tyler Rake: Ocalenie
Cruella
Będziemy bohaterami
Tlen
Kapitan Marvel cały film
Avengers: Koniec gry

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online