Trolle 2

Trolle 2

Mar. 11, 2020USA90 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Pogodzić ze sobą wszystkie Trolle – pokonać wiele trudności, by w końcu dopiąć swego? Poznaj historię królowej Poppu i Mruka – wyrusz z nimi w poszukiwaniu przygód i… oglądaj cały film po polsku online!

Gdy w różnym „trolle 2 online” chodziło o jednoczącą siłę muzyki, to „trolle 2 online: World Tour” stanowi o jednoczącej sile jasnych kolorów oraz trwałym rozpraszaniu uwagi. Atakuje zmysły dzieciaków agresywnie. Oczywiście nikt nie wpływa na taki film bez przerwy dla subtelności, ale niekoniecznie spodziewasz się, że poczujesz, że zanurzyłeś osobę w wiadrze Kręgli. Czeka na to, że estetyka operacyjna zmienia wszystko w własnym filmie do 11 lat a powinna działać szczególnie daleko w wypadku dzieci, jakie nie stanowiły w okresie rozwiązań z domu przez parę tygodni, nawet jeżeli dorośli mogą sprawdzić, że to „i co, jeśli cała W handlu ze słodyczami filmowe były ładne wyczerpujące.

Mogą jeszcze chcieć, aby co pewien czas zatrzymywał rytm, aby stworzyć coś mądrzejszego lub większego, zamiast po prostu przeskakiwać jak kamień po powierzchni błyszczącego stawu. Przecież zatem nie jest dla nich film. To obraz do obejrzenia przez dzieci po przedawkowaniu wielkanocnych cukierków. Jest tabletka do powiedzenia o obejrzeniu filmu tak nieskruszonego, dostępnego w świecie, który zużywa się teraz całkiem ciemny.

Trolle 2 po Polsku online?

Gwiazdy oryginału, Poppy (Anna Kendrick) i Branch (Justin Timberlake), są tak na przejażdżce w filmie zaprojektowanym tak, aby popchnąć jak bardzo nowych trolli w młodych widzów. Objawia się, że kiedyś istniało sześć różnych muzycznych plemion trolli – pop, rock, muzyka klasyczna, funk, techno i country. Lata temu wszelki z nich odskoczył ze własnymi niegdyś zjednoczonymi muzycznymi strunami i założył własne sąsiednie stowarzyszenia, ale już Rock, prowadzony przez agresywną wersję Poppy in Queen Barb (Rachel Bloom), próbuje odzyskać całą grę dla siebie, szalejąc po królestwie trolli i kradnąc pozostałe pięć strun, stanowiąc jedną gitarę, która zarządza nimi wszystkimi. Poppy jest najpierw przekonana, że ​​potrafi porozumieć się z Barb, ale wkrótce zostaje wciągnięta w badanie władzy przez Królową Rocka w środek, który przybliża jej, że nie każdy chce śpiewać razem z Cyndi Lauper. Oglądaj więc trolle 2 online.

Oczywiście fabuła tutaj jest tak właściwie tylko pretekstem, aby pokazać dzieciom różne modele trolli, jakie można przekształcić we swoje zabawki, i może chociażby w piękną serię Netflix. I niestety być zbyt Scrooge’owym w filmie, w którym tłumaczy się, że pan i królowa plemienia Funk Troll powinni razem z założeniem być reprezentowani przez George’a Clintona i Mary J. Plemię rocka. W „trolle 2 online: World Tour” słychać silny głos, w którym mówią także Sam Rockwell i Kelly Clarkson jako Country trolle 2 online. A Kendrick i Timberlake znów są niesamowicie sympatyczni, tak jak można się spodziewać. W przeciwieństwie do wielu wielkich animowanych hitów, nikt tutaj nie dzwoni. Każde są na tej samej stronie, nawet gdy istnieje to po prostu „wooooooo!” Chcesz oglądnąć cały film trolle 2? Zrób to online.

Oglądnij cały film trolle 2 po polsku

Trzeba przyznać, że w walce „trolle 2 online: World Tour” pojawiają się i duże efekty wizualne, w współczesnym miejsca bardziej inspirowane animacją poklatkową niż tę animacją komputerową. To film, który zawiera powstrzymać widzów w jakimkolwiek wieku przed powrotem do dużego świata w każdy możliwy sposób. Oto nowy model trolla! Dzisiejszy Świat! Nowa piosenka! Nowy głos, który rozpoznasz! „Kto wypuścił psy?”! To sam z najbardziej nadpobudliwych filmów, jakie kiedykolwiek nakręcono, a większość mężczyzn w pewnym wieku nie będzie się przejmować, że ta hiper-prędkość nie pozwala na wystarczającą ilość humoru lub jakiejś głębi.Oglądaj cały film.

Ostatni akt oczywiście stara się o serce, jednak tak naprawdę nie łączy, a obraz jest szybko po prostu nie taki zabawny. Jest zbyt zajęty, żeby być zabawnym. Są drugie trolle do zrozumienia a inne miejsca do odwiedzenia! Nie cierpi okresu na żarty!

Ostatecznie wszystko wiedzie się do ostatniego, czego ważna się spodziewać po filmie takim jak „trolle 2 online: World Tour”. Pomijając własne problemy moralne w filmie, w którym bohaterowie śpiewają LMFAO, a złoczyńcy śpiewają Skorpiony, zacząłem słusznie stawiać sobie pytanie, jak ocenić „trolle 2 online: World Tour”. Tak, mogło być zabawniej i mądrzej. Niezaprzeczalnie. Ale często wygląda świetnie, często brzmi dobrze i znajduje swój ważny cel, jakim jest podanie szczytu cukru światu, który pragnie teraz intensywnej radości. To, jak taż pandemia wchodzi na dzieci, które są niepokój rodziców – a także po prostu tęsknią za ucieczką przed codziennym spotkaniem z partnerami w nauce – to historia, która tak faktycznie nie została także napisana. Jeśli te młode mogą odpocząć od przerażenia prawdziwego świata, zanurzając głowę w kubełku filmowych Kręgli na 90 minut, co więc że szkodzić? Cały film online tylko tutaj.

Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Trolle 2
Original title Trolls World Tour
IMDb Rating 6.1 17,728 votes
TMDb Rating 7.5 1,508 votes

Reżyser

Walt Dohrn
Reżyser

Obsada

Anna Kendrick isPoppy (voice)
Poppy (voice)
Justin Timberlake isBranch (voice)
Branch (voice)
Ron Funches isCooper (voice)
Cooper (voice)
Rachel Bloom isBarb (voice)
Barb (voice)
James Corden isBiggie (voice)
Biggie (voice)
Kelly Clarkson isDelta Dawn (voice)
Delta Dawn (voice)
Anderson .Paak isPrince D (voice)
Prince D (voice)
Sam Rockwell isHickory (voice)
Hickory (voice)
George Clinton isKing Quincy (voice)
King Quincy (voice)
Mary J. Blige isQueen Essence (voice)
Queen Essence (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy

Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Co w duszy gra
Czarownica 2
Vaiana: Skarb oceanu
O czym marzą zwierzęta
Ella Bella Bingo
Kraina lodu II
Korytarzem w mrok
Thunder Force
Mulan
Między nami, misiami Film
Dzień na tak

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online