Thunder Force

Thunder Force

Apr. 09, 2021USA107 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 2 głosów

Opis

Koleżanki z dzieciństwa mają jeden cel – wygrać walkę z groźnymi przestępcami. Czy im się to uda? Jak potoczą się losy bohaterek? Oglądnij cały film Thunder Force i przekonaj się o tym sam! Akcja „Thunder Force” przeprowadza się w obecnym Chicago, gdzie obywatele walczą w osiągnięciu wybuchu promienia wielkiego z 1983 r., Który zmienił socjopatów i osadzonych w śmiercionośnych złoczyńców władających śmiercionośnymi mocami podobnymi do superbohaterów. Przez przestraszoną i słabą ludność określani są „złoczyńcami”.

Thunder Force – oglądaj z napisami lub lektorem

Od nowej pory Zbirowie siali spustoszenie, a zwykłe istoty dobre nie są w bycie ich zakończyć. Lydia (Melissa McCarthy) i Emily (Octavia Spencer), najlepsze przyjaciółki w podstawówce, a wtedy przez wiele lat obce, łączą siły, by konkurować z Miscreantami, używając genetycznej formuły zupy stworzonej przez Emily w żmudnym, wieloletnim procesie. być wstrzykiwane „zwykłym” ludziom, proponując im też moc superbohaterów. „Thunder Force”, napisany i wyreżyserowany przez Bena Falcone, to też rodzaj zupy genetycznej, mieszanki różnych rodzajów: grze z znajomymi, dramatów z partnerami, filmów online  o superbohaterach o dziewczęcej sile. Z takimi potęgami jak McCarthy i Spencer na czele, to przyjemność, że ​​właśnie szybka część obrazu jest bezwładna, rutynowa, konwencjonalna. Thunder Force z napisami pl? A może wolisz z lektorem?

Kiedy Lydia i Emily powracają do siebie po dzieciństwie, Emily wspięła się na wierzch swojej rzeczy jako genetyk i stary generalny naszej firmy. Lydia idzie na wózku widłowym. Kiedy Emily nie pojawia się na zjeździe liceum, Lydia jest zdruzgotana i przedstawia się do błyszczących biur firmy Emily, zdeterminowana, by zaciągnąć kobietę z powrotem na przyjęcie. To znowu ich dzieciństwo: Emily była odpowiedzialna, Lydia była siniakiem.

Thunder Force oglądniesz zarówno z lektorem jak i napisami pl. Tworzył w dzieciństwie, jednak nie tak dużo, jak dorosły. Lydii wymienia się, żeby niczego nie dotykała w biurach, ale Lydia to wygląda, przypadkowo wstrzykując sobie połowę formuły genetycznej superbohatera, która odbędzie kogoś super, super silnym. Lydia się na obecne nie zapisała, Emily też. Emily jest chora, ale nic nie że zrobić. Bierze drugą część formuły genetycznej, tę, która uczyni kogoś niewidzialnym.

Gdzie oglądnąć film Thunder Force online?

Potem jest montaż treningowy, gdy oboje czują się komfortowo ze naszymi nowymi mocami. Jednak w Chicago rozgrzewa się wyścig burmistrzów. Jeden z kandydatów ma przydomek „Król” (Bobby Cannavale) zaś stanowi bezpośrednio złym bandytą, dumnie poruszającym się w zestawach, które wykonują, że wygląda, jakby wyszedł z przeszłości Damona Runyona. Gdzie oglądnąć cały film Thunder Force za darmo? Król jest w zmowie z Misjonarzami, w szczególności z pewnym imieniem Laser (Pom Klementieff), którego napotyka na indywidualnych dostrzeżonych wrogach. Lydia i Emily nazywają się „Thunder Force” i upodabniają się na kilka próbnych przejazdów, zanim zdecydują się pokonać Króla. Lydia zostaje zboczona przez flirt z pół-Miscreantem o imieniu Crab Man (Jason Bateman), jaki nie ma widocznych supermocy, chyba że nazwiesz niezręczne supermoce z ramionami krabów.

Wszystko toż istnieje niezwykle szare i nic nie jest wyjątkowo interesujące. Oglądanie generowanego przez CGI McCarthy’ego i Spencera układających się i wirujących w powietrzu, atakujących swoich wrogów, nie jest moim programem na całą zabawę. Ale moim pomysłem na całą atrakcję jest uważanie, jak otwierają się w kontakcie, obserwując, kiedy się śmieją, obserwując, jak grają razem. Świetnie razem. To remis, ich dwoje. Stanowi tegoż zbyt kilku.Oglądaj cały film Thunder Force online! Dla porównania, „The Heat”, w jakim McCarthy grał zmiennego, nieprzewidywalnego agenta FBI, współpracującego z gładką i właściwą regułą Sandrą Bullock, wykorzystał specjalne rusztowania gatunkowe głównie po to, by pozwolić dwóm aktorkom szaleć w tej strukturze. Każda scena zawiera głupkowaty schtick, a zbrodnia, którą badają, jest coś nieistotna. Jedyną grą w miasteczku stanowi ich chemia jako aktorów. „Thunder Force” na toż nie pozwala.
Reklama

Oglądnij cały film Thunder Force online już dzisiaj

Najlepsze okresy w „Thunder Force” są produkowane przez aktorów, luźne „riffy” pomiędzy gwałtownymi punktami fabuły. McCarthy ma jakiś bardzo oryginalny riff o Joe’u, gościu z księgowości, a guzikiem w ostatniej chwili jest śmiertelnie poważna odpowiedź Spencera. Jest jedna długa sekwencja, w jakiej McCarthy naśladuje Jodie Foster w „Nell” i nikt w wnętrzu jej nie widział a ludzie rzeczą, że oszalała. Cały film Thunder Force dostępny jest online – czy można zobaczyć go za darmo?

Jest fajnie, gdy Spencer próbuje powiedzieć „Thunder Force” i stworzyć, by zabrzmiało to źle, z trenerem Lydii. Wytrawny humor Batemana jest obecny w wszelkiej chwili, natomiast jego dar polega na ostatnim, że działa całkowicie prosto, szczególnie w chwilach innych niż głupie, kiedy próbuje podnieść kieliszek martini szczypcami krabowymi. Stanowi jeden rozprzestrzeniający się fragment, w jakim McCarthy i Spencer, ubrani w zbroję superbohatera, próbują wydostać się z małego fioletowego Lamborghini. Cały film zatrzymuje się, by patrzeć, jak mozolnie sugerują się z samochodu. „Thunder Force online” chce tegoż sporo.

Taylor Mosby jest niezmiernie korzystna jako Tracy, mózgowa córka Emily, absolwentka Stanford w wieku 15 lat, i już kieruje pracami laboratoryjnymi swojej matki. Lydia wpada w życie Tracy i realizuje się w rolę wyluzowanej ciotki. Istnieje i kilka fajnych spraw z mamą i córką, w których Emily dziwi się, czyli nie była za chłodna dla swojej pociechy. Obaj wyśmiewano się z bycia „nerdami”, a rodzinna mantra brzmi: „Niestety stanowię kujonem. Jestem udany. Jest odpowiedź”.

Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Thunder Force
Original title Thunder Force
IMDb Rating 4.4 29,439 votes
TMDb Rating 5.8 547 votes

Reżyser

Ben Falcone
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne filmy

John Wick 3
Trolle 2
O czym marzą zwierzęta
Co w duszy gra
Ruchomy chaos
Thor: Ragnarok
Uwikłana(Vanquish)
Balerina
Tenet
Listy do M. 4
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Kapitan Marvel cały film

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online