Video Sources 796 Views

  • Watch traileryoutube.com
Tenet

Tenet

Aug. 22, 2020UK150 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Szpieg, który musi ocalić ludzkość. Realny czas w którym żyjemy traci na wartości – poznaj losy Tenta i oglądnij cały film online z lektorem lub napisami. Ze względu na przejrzystość istotne jest, aby sprawdzić, iż ten film został zobrazowany w małej prasie w Chicago z prowadzeniem skrajnych środków ostrożności, które po nisku nie będą stosowane dla większości kupujących bilety przez co chwila kilka tygodni, w niniejszym najpierw 1% pojemności ogromnego, odkażonego teatru. coś rano. Projektem tego przeglądu nie jest zachęcanie ani zniechęcanie nikogo do skorzystania wkładu w pokazie teatralnym w tym dużym czasie. To analiza samego dzieła dla potomności.

Cały film Tent pl lub napisy

Nikt nie mógł pomylić „Teneta” z kimś poza Christopherem Nolanem. Po pierwsze, posiada taki budżet, jaki właśnie Nolan mógł pozyskać na oryginalny scenariusz. W dowolnej pękającej klatce tego znacznego obrazu jest tyle pieniędzy, że scena, w której sztabki dobra są dosłownie nakładane na obszarów startowy, jest mało jak mrugnięcie okiem. Po drugie, ma jedną z tych wymieniających się w toku narracji, które zdefiniowały markę Nolan, która łączy solidne sekwencje walk z bajkami o wysokiej koncepcji, które widzowie muszą dobrze wysilać, aby śledzić. Wreszcie, czasami przygotowuje się nawet przypominać poprzednie projekty Nolana, jak album z zremasterowanymi największymi hitami. Istnieją sceny akcji wojennych, które przypominają „Dunkierkę”, szpiegowską narrację przypominającą „Incepcję”, a nawet cała masa ludzi prowadzących przez maski a la Bane w „The Dark Knight Rises”. Jest w 100% zaprojektowany jako doświadczenie dla wszystkich, którzy rozpakowali filmy takie jak „Wpływ” i „Memento” do późnych godzin nocnych, mając nadzieję, że da fanom Nolana dużo do żucia niż kiedykolwiek wcześniej. Z pewnością wydaje się, że stanowi wtedy zasada działania „Założenia”, nawet jeżeli żucie potrafi żyć poważne.
Reklama

„Tenet” nie traci czasu, wciągając widzów w atak na stworzenie symfoniczne w Kijowie i ledwo pozwalając nikomu się zorientować. Drinkiem z agentów wysłanych w końcu odzyskania głośnego zasobu podczas napadu jest pracownik znany tylko jak The Protagonist (John David Washington, który udowadnia, że ​​jest mocno niż odpowiedni do sprawienia przeboju filmowego ze własnym charyzmatycznym występem). Nasz bohater zostaje aresztowany przez wroga, torturowany i ma kapsułę z cyjankiem, tak gdy mu wymagano na treningu. Przeżywa, zaś jego wierność stylowi dodatkowo jego rozkazom kieruje do dobrego rodzaju promocji, ściśle tajnego zadania, które stanowi innowacyjną technologię, jaka jest potencjał, aby dosłownie przepisać historię ludzkości.

Oglądaj film Tent online

Protagonista zostaje zabrany do dalekiego obiektu i zawarty w koncepcję odwróconych obiektów. Wyglądamy na cel i prowadzi on wraz z nami do przodu w czasie. Istnieje więc otwarte na naukach przedmiotów ścisłych w szkole podstawowej. Ale co żeby było, gdyby obiekt mógł zamiast tego iść w obcym punktu w spraw? Najwyraźniej obiekty robią akurat to, a moce, które są, wymagają toż badać, dlatego jeśli kula że stać przekazana w historia, co się stanie, jeśli broń nuklearna wyruszy w niniejszą samą podróż?

Współpracując z tajemniczym partnerem o imieniu Neil (czarujący Robert Pattinson), nasz bohater śledzi odwrócone przedmioty do małego rosyjskiego handlarza bronią o imieniu Andrei (Kenneth Branagh). Aby przybliżyć się do tego mega-bogatego szaleńca, Protagonista wykorzystuje żonę Andrieja Kat (Elizabeth Debicki), która nienawidzi swojego agresywnego męża, a jest szantażowana, by spośród nim pozostać, grożąc, że straci syna, jeśli nie zrobi tak tego on radzi. Na bardzo oryginalnym poziomie „Tenet” dotyczy skrajności niemonitorowanej mocy. Kiedy ktoś stoi się tak znaczny i mocny, że może dosłownie kształtować światowe wydarzenia, dlaczego nie spróbować również kształtować historii świata? Brzmi trochę znajomo? Andrei jest niezmiernie wykonany z tegoż jedynego materiału, co klasyczni złoczyńcy z Bonda, wraz z niesprawdzonym bogactwem, rosyjskim akcentem i warkoczą linią. Połącz obsesję Nolana na temat wysokich konceptów, które skręcają w ciągu a jego zainteresowanie do klasycznej konstrukcji działalności oraz korzystasz pojęcie, jak wygląda „Tenet”.

Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Tenet
Original title Tenet
IMDb Rating 7.5 328,648 votes
TMDb Rating 7.3 5,028 votes
Udostępnienia0

Podobne filmy

Avengers: Koniec gry
Zdrajca w naszym typie
Korytarzem w mrok
Ciche miejsce
Ruchomy chaos
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Uwikłana(Vanquish)
Sala samobójców. Hejter
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Będziemy bohaterami
Żywioł. Deepwater Horizon
Godzilla vs. Kong

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online