Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek

Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek

Sep. 03, 2020PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Kolejne przygody zabawnych szczeniaków Ridera – czy uda się obronić Barkingburga przed Flappingtonem? Jak tym razem skończy się emocjonująca przygoda ekipy Psiego Patrolu? Oglądnij cały film Psi Patrol – Odrzutowce na ratunek online po polsku.

Kiedy Ryder i szczenięta zostają zaproszeni do domu Barkingburg na urodziny księżniczki, nie mogą się doczekać spotkania z księżniczką a wydania jej prezentu-niespodzianki. Na przyjęciu wszystkie oczy skierowane są na drogi Klejnot Barkingburga, który obecnie został przekazany Księżniczce. Książę Flappington, który zapewnia, iż istnieje dalekim kuzynem, przybywa i szybko prezentuje swój oryginalny charakter, spiskując z samolubnym szczeniakiem Sweetie, aby ukraść klejnot dla siebie. Gdzie oglądnąć Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek?

Próbując udaremnić kradzież, Ryder i większość szczeniąt zostaje osadzonymi w obcej komorze magazynowej w sił zamku. Skye i dwie nowe kobiety unikają złapania, lecz są zawarci na zewnątrz i nie mogą zetknąć się z Ryderem. W międzyczasie książę używa klejnotu do powstawania magicznego berła i sprawienia własnego królestwa w chmurach.

To Skye, Ryder a reszta szczeniąt muszą ocalić księżniczkę a pełne Barkingburg, nim będzie za późno. Oglądaj Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek online!

Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek online

Skończ się na powrót do Barkingburga ze małymi w obecnym razem innym filmie telewizyjnym. Kiedy intrygujący książę Flappington kradnie potężny klejnot lewitacji z domu królewskiego, Psi Patrol musi pójść na środek, zanim miasto zostanie stracone na zawsze. Następnie podejdź do Psi Patrol, by przeżyć coraz wiele wyskokowych przygód, w jakich uratują kaskaderskiego pilota, jedno z kociąt burmistrza Humdingera, i nawet Skye, gdy złamie swoje skrzydło chorując na Głowę Jake’a.

Nowa piosenka, nowe garnitury oraz kolejne przejażdżki!
Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek to duży odcinek, jaki ze względu na ważny charakter odcinka zawiera ruch w starej piosence ważnej i sekwencji otwierającej.

Wraz z drugą piosenką przewodnią wszystkie szczeniaki zdobywają nowe stroje A nowe odrzutowce!

Kombinezony lotnicze szczeniąt to długie odejście od ich dobrego wyposażenia. Natomiast te kombinezony są bliższe ich strojom z „Mighty Pups”, jest dość dużo różnic, żeby te kombinezony naprawdę się wyróżniały. Ponieważ Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek online to wydłużony odcinek, szczenięta nie powtarzają się do kwatery głównej, aby poprawić nasz sprzęt PAW Patrol do ponad 15 minut (dokładnie 18).

Gdzie oglądnąć Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek?

To może zająć dużo czasu, aby małe dzieci były zaangażowane, bo są przyzwyczajeni do oglądania zadań przydzielanych w kwaterze istotnej w układzie 5 minut od regularnych odcinków PAW Patrol. Widział toż z moją przedszkolanką, była zaręczona przez wszystkie 43 minuty, a nie istnieję oczywisty, czy powierzył to jakiemuś młodszemu niż 3, bo mogą nie żyć w stopniu pozostać w pomieszczeniu tak długo. Nie pytaj więc gdzie oglądnąćPsi Patrol: Odrzutowce na ratunek online!

Nie przedstawia tutaj burmistrzów – Nie jest spoilera do powiedzenia, ale uważam, że ważne jest, aby zauważyć, że ani burmistrz Humdinger, ani burmistrz Goodway nie są znani w Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek. Zamiast tego, ta historia rozgrywa się w Barkingburgu, więc widzimy księżniczkę Barkingburga wraz spośród jej kłopotliwym szczeniakiem, Sweetie, i korzystamy księcia Flappington,

Idealny dla fanów Skye! Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek stawia Skye z początku natomiast na sposobie, podczas gdy Ryder tworzy jej przywódcę zespołu na ostatnią znacznie lotniczą misję. Prawdę mówiąc, wszystkie to DVD to wielki prezent dla fanów Skye, ponieważ odcinki bonusowe, które zawierają, też są Skye jako ważną bohaterkę.

Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek
Original title PAW Patrol: Jet to the Rescue
IMDb Rating 6.5 46 votes
TMDb Rating 7.3 67 votes

Reżyser

Reżyser

Obsada

Anya Cooke isSweetie
Sweetie
Caoimhe Judd isThe Princess of Barkingburg
The Princess of Barkingburg
Udostępnienia0

Podobne filmy

Będziemy bohaterami
Czarownica 2
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Król lew
Między nami, misiami Film
Balerina
Dzień na tak
Trolle 2
Kraina lodu II
Vaiana: Skarb oceanu
Co w duszy gra
Za niebieskimi drzwiami

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online