Poziom Mistrza

Poziom Mistrza

Feb. 19, 2021USA100 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Uwikłany w pętli czasowej były agent sił specjalnych próbuje rozwiązać zagadkę… własnej śmierci. Jak skończy się historia filmu online Poziom Mistrza? Sprawdź to w naszym serwisie z filmami online.

Oglądnij cały film Poziom Mistrza online!

Nie wszystka gwiazda akcji pewno żyć atrakcyjna za wschodzącą w wieku 55 lat, tylko naprawdę się dzieje. Frank Grillo stanowi w pobliżu już od jakiegoś czasu, jednak nie zaczął się ujawniać, zanim nie pojawił się w mało sequelach „Czystki” (ważny w 2014 roku), gdzie grał chudego i wymagającego policjanta. Chociaż niekoniecznie nazwałbym go pierwszym, spośród jego strzechą lśniących włosów, łatwym uśmiechem, który przechodzi w równie łatwy grymas, i oczami w sypialni, jest jak starszy brat Ryana Seacresta jak macho.

W „Stary Level” podaje w dupę wszędzie, ponieważ gra człowieka, który wciąż mieszka tym tymże szalenie brutalnym dniem. Film, wyreżyserowany przez stylowego trickstera Joe Carnahana („Drużyna A”), ostatnie „Dzień świstaka” przerobiony na film walki o zemście. , „Dlaczego nikt wcześniej tego nie zrobił?” Grillo, którego korzenie sięgają telewizji, nie grozi takim osobistościom jak Jason Statham; jest mocny, gładki i przewiewny do oglądania. Przecież toż wynosi go doskonałym aktorem do roli agenta Delta Force, który wszedł w wydającej się pętli brutalności, która stanowi również mniejsza od powietrza. Oglądnij więc cały film Poziom Mistrza w najlepszej rozdzielczości.

W „Poziom Mistrza ” Andy Samberg gra gościa, który wszedł w udającym się dniu – przecież w przeciwieństwie do Billa Murraya w „Dniu Świstaka”, który próbował zmienić dzień, poprawić go również odnieść zwycięstwo, Nyles Samberg całkowicie akceptuje, że dzień będzie po prostu wydawał się, z nudną identycznością, na wieczność. Nawet gdy sprawdzi się zabić, toż nie zadziała – po prostu obudzi się w ostatniej jednej powtórce. Bycie jest a bez sensu. Każdego dnia mógł stać zabity strzałą. Wówczas nie ma znaczenia. Nadchodzi nowy dzień, wtedy jego pozycja brzmi: daj to.

Gdzie oglądnąć Poziom Mistrza?

„Poziom Mistrza ” został nakręcony w 2018 roku, rok przed „Palm Springs” (został opóźniony ze względu na nowe wpadki dystrybutora), jednak w niektórym sensie wykonywa ten film dość uderzająco – nie tylko dlatego, że oba budują w „Dniu Świstaka”, tylko ze względu na system, w który śmierć (krzykliwa, przesadzona, śmierć WTF) jest zjadana w obu jako wydająca się puenta strukturalna. Dowiedz się gdzie oglądnąć cały film Poziom Mistrza.

W „Poziom Mistrza ”, skomplikowana sekwencja otwierająca, osadzona na „Foreplay / Long Time” Bostonu (świetnie wykorzystująca nastrojowe intro neo-Emersona, Lake & Palmer), ustanawia tropy gwałtownych powtórzeń, które będziemy obserwować następne 90 minut, ze zbyt perfekcyjnym nazwiskiem Grillo, Royem Pulverem, opowiadającym i kończącym akcję. Istnieje szybko zblazowanym weteranem tego przenoszącego się dnia, poddając się w domowym istnieniu na poddaszu, by stawić czoła zabójcy, który stał wysłany, aby go zabić maczetą (ten chrząkający głupek istnieje w filmie odpowiednikiem zamykającego się cyfrowego budzika); stawiający się w powietrzu helikopter, który strzela do jego salonu z karabinu maszynowego; helikopter wpadający na strych; kula ognia eksplodująca w sposobie „Szklana pułapka”, gdy Grillo wyskakuje z okna na czwartym piętrze; jego koniec na ciężarówkę poniżej; porwanie samochodu rudopomarańczowego Dodge Challengera SRT, który następnie rozbija się o autobus; natomiast on właśnie zaczyna. Gdzie więc oglądnąć cały film Poziom Mistrza?

Od „Dzień świstaka”, prawie 30 lat po jego napisaniu, w efekcie stał się gatunkiem (lepiej uwierzyć, że drzwi do recyklingu będą teraz otwarte), każda podróbka „Dzień świstaka” pewno się potknąć na indywidualną metafizyczną metaforę filmową science fiction. W wypadku „Poziomu szefa” powiedziałbym, iż toż istnieje obecne. Czy Roy Pulver z Grillo rozwija się przejmować kontrolę nad swoim udającym się dniem z piekła, panować nad akcją i pokonywać wrogów, aby znaleźć odkupienie? Oczywiście. Ale film prawie nieświadomy odrobiną dowcipu polega na ostatnim, że istnieje to thriller zemsty, który kieruje przez ramię wstecz na erę kultu osobowości, kiedy Sly, Arnold, Chuck i Bruce chodzili po ziemi. To także zmiana tych filmów. Nie stanowi ostatnie właśnie satyra, ale film, który potwierdza, w tejże swojej formie, że filmy akcji pokazują nam też jedyne myśli od 40 lat a że bohaterowie triumfują, dlatego są mistrzami gry, którą prowadzą. zmuszanie do zabawy.

Poziom mistrza – film online, który warto zobaczyć!

Postać Franka Grillo w „Poziom Mistrza online” wymienia się Roy Pulver, co musi być skrótem od Pulverize, bo to tak robi zabójcom, jacy wolą go zniszczyć. Bez powodu na to, czego próbują – maczeta, granat, chiński miecz, ciasny karabin maszynowy Rob Gronkowski z helikoptera – Roy ma paradę. Aż do chwili, jeśli tego nie wykona natomiast nie zostanie zabity, tylko po to, by obudzić się z powrotem w domowym łóżku, gotowy powtórzyć tę jedyną wartość i umrzeć drugiego dnia.

Wyreżyserowany przez specjalisty z filmów klasy B, Joe Carnahana („The Grey”), beztroski „Poziom Mistrza online” to najnowocześniejsza iteracja popularnego scenariusza pętli czasowej, przedstawiająca koncepcję gry wideo – powtarzaj akcję, aż osiągniesz wystarczająco dobre efekty idź dalej – to jednak jadło ten podgatunek.

Roy jest wielką liczbę żyć, co idzie mu oszczędzać doświadczenie potrzebne do zdobycia każdej przeszkody. On oraz szybko się uczy, stając się mistrzem miecza w tylko kilku lekcjach; prawdopodobnie pomaga, że ​​jego instruktor stanowi nie mniej niż Michelle Yeoh. Roy w kraju odkrywa, że ​​spisek przeciwko niemu przejmuje supersekretne urządzenie nadzorowane przez jego starą Jemmę (Naomi Watts, zachowująca nienaganną, prostą twarz pośród otaczającej głupoty) i że jej szef, pułkownik Mela Gibsona, Ventor, nie radzi sobie dobrze – wielką pomocą istnieje zatem, że wymienia się pułkownik Ventor.

Roy żyje jako zabójca w trakcie trwania filmu, co skupia się z coraz dużo żmudną ilością udającej się przemocy odgrywanej dla śmiechu – jest jako Wile E. Coyote, otrzepujący się po kryzysie z klifu lub zniszczeniu w powietrze.

Też jak w grupie innych iteracji pętli czasowych, Roy i występuje jako osoba. Ale nadal fajny ze bogatymi włosami! Jak buduje sobie przerwę od gry ze naszymi prześladowcami, lubi niszczyć złoczyńców z muzyk arkadowych wraz ze bliskim synem, Joe (synem Grillo, Rio). Lekcje mają niewiele czasu, jeśli w sztukę wchodzą emocje, ale Roy w obrębie to zna. Wiedzieliśmy, iż to spowoduje, ponieważ my te byliśmy tam wcześniej.

Poziom Mistrza
Poziom Mistrza
Poziom Mistrza
Poziom Mistrza
Poziom Mistrza
Poziom Mistrza
Original title Boss Level
IMDb Rating 6.9 19,214 votes
TMDb Rating 6.9 180 votes

Reżyser

Joe Carnahan
Reżyser

Obsada

Frank Grillo isRoy Pulver
Roy Pulver
Mel Gibson isColonel Clive Ventor
Colonel Clive Ventor
Naomi Watts isJemma Wells
Jemma Wells
Ken Jeong isChef Jake
Chef Jake
Selina Lo isGuan Yin
Guan Yin
Udostępnienia1

Podobne filmy

Avengers: Koniec gry
Będziemy bohaterami
Ciche miejsce
Tyler Rake: Ocalenie
Tenet
Thunder Force
Uwikłana(Vanquish)
Żywioł. Deepwater Horizon
Thor: Ragnarok
Godzilla vs. Kong
Ruchomy chaos
1917

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online