Video Sources 1421 Views

  • Watch traileryoutube.com
Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Dec. 13, 2020UK113 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Cassie przez całe swoje dotychczasowe życie słyszała, że jest obiecującą kobietą… ale zdarzyło się coś, co brutalnie zmieniło jej przyszłość. W jej życiu nic nie jest tym, na co wygląda. Jest niezwykle bystra, kusząco przebiegła, a nocami prowadzi sekretne podwójne życie. A teraz, dzięki niespodziewanemu spotkaniu, Cassie otrzymuje szansę, by rozliczyć się z przeszłością. I na pewno tę szansę wykorzysta. Chcesz oglądnąć cały film Obiecująca młoda kobieta online? Dobrze trafiłeś!

Oglądaj cały film Obiecująca młoda kobieta online

Niewiele jest filmów na tegorocznym festiwalu filmowym w Sundance, których zaplanowania są tak kuszące, jak Obiecująca młoda dziewczyna, thriller komiksowy o cukierkowej kolorystyce, tylko o mrocznej tematyce. Robi toż faktycznie: Cassie (Carey Mulligan) spędza weekendy udając pijackie zachowanie bliskie omdlenia, aby zwabić facetów, którzy uważają ją jako łatwą zdobycz, aby zobaczyć, jak daleko są skłonni posunąć się seksualnie z człowieku, kto nie stanowi w stanie wyrazić zgody . Ci, którym się nie udało? Ci, którzy nadal pchają, mimo że ona się wycofuje? Cóż, coś strasznego czeka… Dzięki nam ogląniesz cały film Obiecująca młoda kobieta online!

To sprytna konfiguracja, z przebiegłego umysłu biegacza serialu Killing Eve, Emerald Fennell, jaki działa tu jako scenarzysta i reżyser, i tylko widzieliśmy już filmy, w których kobiety brutalnie walczą z klasą gwałtu (od pani 45 do Brudnego weekendu), nie widzieliśmy takiej, jaka byłaby oczywiście kobieca i naprawdę daleko zakorzeniona w rozmowach, które ciągle musimy prowadzić. Tylko u nas cały film Obiecująca młoda kobieta online!

Gdzie obejrzeć cały film Obiecująca młoda kobieta online?

Modus operandi Cassie bierze na końcu wykorzenienie złych ludzi, ale często nie są to ludzie, którzy myślą, że są źli. Fennell sprytnie wypełnia film rozpoznawalnie pocieszającymi twarzami, od Adama Brody’ego z OC, przez Christophera Mintza-Plasse z Superbada po Maxa Greenfielda z New Girl, i stoi niespokojnie dobrze zorganizowana seria scen, w których te znane twarze wpływają ją do spotkań seksualnych w system, który wpływa wrażenie. podstępnie, w ich charakterach, różni się od gwałtu. Sam z asów filmu pokazuje nam, że napaść na miejscu seksualnym może zajść w nieszkodliwym pakiecie, od koszuli oksfordzkiej, będącego z rodzicami, mówiącego cicho, „miłego” faceta, który potrafi łatwo zamienić się w destrukcyjny tryb, jeśli on uważa, że wiele istnieje w jego rękach.

Nie zastanawiaj się gdzie obejrzeć cały film Obiecująca młoda kobieta online bo zrobisz to na naszym portalu!

Obserwowanie, jak Cassie odzyskuje przewagę nad tymi wstrętnymi mężczyznami, jest lekkim dreszczykiem miłości i pomimo tematyki film Fennella jest często bardzo zabawny. Chodzi o to, że tonalnie rzeczy stają się nieco chwiejne, ponieważ czasami pochyla się w pełnym, kreskówkowym ekscesie, albo więc w pewnych niezgrabnych dialogach na nos, czy w konkretnym świecie niezależnych filmów, w którym występuje Cassie (to stylizowany film, który nie przeważnie jest szczególnie stylowy), który działa część mocy scenom, które wykonują tak właściwie, jakich stanowi mnóstwo. Sceny takie jak Cassie rozdziera dziekana college’u za niezdolność do ochrony kobiet i zaufania w nie czyli jej szybko czarujący romans z facetem, jaki widać nie żyć oczywiście toksyczny jak reszta spośród nich, jest tu wiele do polecenia. Gdzie oglądnąć film?

Ciekawe i intrygująca historia, która zaskoczy zakończeniem!

Przede pełnym jest Mulligan, jaki stanowi doskonale dobry jak Cassie, pokazując dotychczas niewidziane zdolności komiksowe, rodzaj performansu, który wcale nie ustępuje, po prostu pisze i robi, aż w rezultacie eksploduje. Przeważnie była piękna, ale nigdy na tej podłodze, natomiast jej pierwszoplanową działalność w nieomal każdej scenie sprawia, że ​​film jest zazwyczaj fascynujący, gdyż nie można oderwać z niej wzroku, ciekawi, co będzie wysoko. Jest i magnetyczny zwrot ze karty Bo Burnhama jako jej jedynej osoby, a para ma prawdziwą chemię, wystarczającą, aby wypełnić całkowicie oddzielną komedię romantyczną.

Fabuła przybiera ciemniejsze tury, gdy poznajemy historię Cassie i choć Mulligan jest w bycie sprzedać bardziej niebezpieczne elementy, biorąc pod uwagę jej powstanie, poważne zmiany tonalne nie zawsze działają tak daleko, gdy ona. Powtarza się, że Fennell nie że zdecydować, jaki typ filmu chce osiągnąć, i więc dopiero dlatego, że tak dużo z nich wystawia się w głowę, że frustrowały mnie fakty i opinie, które grożą zniszczeniem całej sprawy. Jest zawsze na powierzchni, skąpo, ponieważ bezlitosne przebijanie toksyczności prostego brata przez Fennella jest dobre aż do wniosku, jaki z stabilnością będzie dzielił, który jest męski natomiast być potrafi realistycznie ponury swoim poglądem.

Zapewne nie jesteśmy choćby w połowie festiwalu, ale niestety sobie wyobrazić tutaj występ, który będzie przepalał ekran z taką samą intensywnością, jak wściekły i oryginalny zwrot Mulligana tutaj. Film wokół niej uważa bezpośrednie decyzje, ale absolutnie nie była znakomitsza, spełniając naszą początkową obietnicę jako małego aktora, i potem trochę.

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Original title Promising Young Woman
IMDb Rating 7.5 64,792 votes
TMDb Rating 7.6 698 votes

Reżyser

Obsada

Udostępnienia1

Podobne filmy

Poziom Mistrza
Uwikłana(Vanquish)
Pięciu braci
Ruchomy chaos
Hamilton
Ciche miejsce
John Wick 3
Co w duszy gra
Tlen
Zdrajca w naszym typie
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
365 dni

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online