Video Sources 216 Views

  • Watch traileryoutube.com
Nomadland

Nomadland

Jan. 29, 2021USA108 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

W wyniku recesji starsza kobieta traci cały swój majątek. Postanawia zostać wędrowcem i wieść proste ale pełne przygód życie – oglądnij cały film Nomadland online. Nomadland to całkowicie zainspirowana hybryda dokumentalno-fikcyjna, podobnie jak jej poprzedni film The Rider. To delikatny, pełen współczucia, pytający film o amerykańskiej duszy.

Z kunsztem i gracją Zhao składa nieprofesjonalistów w wyimaginowaną historię zbudowaną wokół wesołej, zaradnej kobiety w średnim wieku, granej przez Frances McDormand. Ten cichy, samowystarczalny występ może być jak dotąd najlepszym w jej karierze. Nomadland – gra na festiwalu filmowym w Toronto – opowiada o nowym zjawisku: 60- i 70-letnim pokoleniu Ameryki, którego ekonomiczna przyszłość została zniszczona przez krach z 2008 roku.

Cały film Nomadland online!

Są siwymi, zmagającymi się z biedą klasy średniej, których nie stać na emeryturę, ale nie stać ich na pracę przy jednoczesnym utrzymaniu domu. Stali się więc nomadami, nowym amerykańskim plemieniem przemierzającym kraj kamperem, w którym śpią, szukającym sezonowej pracy w barach, restauracjach i – w tym filmie – w gigantycznym magazynie Amazonii w Nevadzie, który zajmuje miejsce praca poszukiwana przez wędrownych robotników w opowieściach takich jak The Grapes of Wrath. Nomadland online tylko tutaj!

Zhao miał nawet pozwolenie na filmowanie w jednej z niesamowitych katedr przemysłu usługowego Amazona. Film pokazuje, że obok trudów i bólu serca jest w tym stylu życia także spokój, a nawet swego rodzaju euforia – bez ciężaru domu i dobytku można mieć chwalebną i bardzo amerykańską wolność w zagubionych tradycja Emersona i Twaina. Ale co się stanie, jeśli Twój van – lub

Twoje ciało – wykaże oznaki zapadnięcia się? Film jest zainspirowany książką non-fiction Jessiki Bruder z 2017 roku, Nomadland: Surviving America in the Twenty-First Century, oraz radykalnym nomadą i antykapitalistycznym przywódcą Bobem Wellsem, który pojawia się jako on sam i wygłasza niszczycielsko poruszające przemówienie na końcu film online.

Gdzie oglądnąć cały film Nomadland online?

McDormand wciela się w Fern, wdowę i byłą nauczycielkę zastępczą w Empire w stanie Nevada – mieście wymazanym z mapy przez zamknięcie fabryki – która jest zmuszona włożyć trochę dobytku do zniszczonej furgonetki i wyruszyć w drogę, co akceptuje z absolutnym brakiem użalanie się nad sobą. Ludzie, których spotyka na drodze, to w większości prawdziwi koczownicy, którzy mają żywą obecność na ekranie, a skromne, równe osobowości McDormanda łatwo trafiają do tej grupy. Zastanawiasz się gdzie oglądnąć cały film Nomadland online z napisami lub lektorem?

W pewnym sensie jej postać pełni rolę ankietera filmu lub ambasadora w prawdziwym świecie. Zhao i McDormand muszą skierować jej fikcyjną egzystencję na ich rzeczywiste życie i skierować swoje życie do wyimaginowanego świata. McDormand jest wspaniałym dyplomatą dla tego twórczego procesu. Druga postać fikcyjna to miła, choć złośliwa osoba, koczownik-włóczęga (David Strathairn), który podkochuje się w Fern.

Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Nomadland
Original title Nomadland
IMDb Rating 7.5 52,189 votes
TMDb Rating 7.5 517 votes
Udostępnienia0

Podobne filmy

Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Czyj to dom?
Może pora z tym skończyć
After 2
Sala samobójców. Hejter
Co w duszy gra
Tyler Rake: Ocalenie
Wierzę w Ciebie
Korytarzem w mrok
Pięciu braci
Hamilton
Zanim się pojawiłeś

(1) comment

  • olek11 maja, 2021Odpowiedz

    Jeden z lepszych filmów, działa online – super sprawa. Jeszcze tu wrócę!

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published