Nieoszlifowane diamenty

Nieoszlifowane diamenty

Aug. 30, 2019USA136 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdy wierzyciele tracą cierpliwość a długi rosną z dnia na dzień o kilkanaście procent trzeba coś w życiu zmienić. Tylko jak to zrobić? Oglądnij cały film Nieoszlifowane diamenty online! Więc szlocha Howard, uzależniony od adrenaliny handlarz diamentami, wykonywany przez Adama Sandlera w „Uncut Gems”. Przeprowadzający się w toku kilku dni film „Uncut Gems” w reżyserii Josha i Benny’ego Safdiego pędzi wąskim torem nad ziejącą otchłanią, podążając za Howardem, który używa spłacić swoje mocne długi hazardowe, oczywiście, stawianie jeszcze bardziej delikatnych zakładów.

Jest szansa, że ​​jak spłaci to wszystko, wyczyści łupek i naprawi niektóre spalone mosty. Ale wszyscy wokół Howarda wiedzą, iż to energia. Jego uzależnienie jest zbyt głęboko zakorzenione. Olśnienie „nieoszlifowanych klejnotów” w terminie nie jest połyskiem powierzchni. Świeci w środku ziemi, płonie w znaczeniu Howarda.

Nieoszlifowane diamenty online za darmo?

Więc zawiera zamiar, by „Nieoszlifowane klejnoty” rozpoczynało się od sekwencji, w jakiej kamera idzie do wnętrza czarnego opalu (wykopanego w starzy opalu Welo w północnej Etiopii), który następnie zamienia się w wnętrze ludzkiej okrężnicy. Dokładnie okrężnica Howarda, który ma kolonoskopię. Widoki na monitorze szpitalnym wyglądają również do dobrej przestrzeni wnętrzności opala, jego krzywizn i warstw. To metafora napisana tak wspaniała, że ​​bezczelna, temat wbijany w ród z odświeżającą, retoryczną szczerością. Opal jest za Howarda, jego problem czerpie spośród jego najmniejszej części.Gdzie oglądnąć online Nieoszlifowane diamenty za darmo?

Jest w mieszkanie „choroby złota” czy „choroby smoka” (tak żywo opisanej przez JRR Tolkiena w „Hobbicie”), hipnotycznej mocy klejnotów wabiącej wszystkich do szaleństwa od zarania dziejów, szukając pirackiego złota, El Dorado, Święty Graalu, o skazanych na niepowodzenie przygodach kolonializmu. Czarny opal Howarda jest taki sam jak wszystek długo poszukiwany klejnot: emanuje magicznym wpływem na ludziach, którzy na niego spojrzą. Jego żywotność jest mało całkowicie symboliczna. Czy film Nieoszlifowane diamenty można oglądnąć za darmo?

Gdzie oglądnąć cały film Nieoszlifowane diamenty?

Napisany wspólnie przez Safdies i mocnego współpracownika Ronalda Bronsteina, „Uncut Gems” pozwala zanurzyć się w zwariowanym, kakofonicznym świecie Howarda. Sklep jubilerski Howarda w Diamentowej Dzielnicy Nowego Jorku to niska przestrzeń z treścią cyrku z trzema pierścieniami. Czy oglądniemy tu cały film Nieoszlifowane diamenty?

Podwójne wpisanie do jego sklepu – wymagające dwóch dźwięków – jest buforem między Howardem a światem, służąc mu (dużo) 10 sekund czasu wyprzedzenia przed każdym, kto go szuka. Jego człowiek Demany (LaKeith Stanfield) angażuje się klientami, którzy mogą stanowić zainteresowani efektownymi problemami z ekwipunku Howarda, i najnowszą atrakcją jest gwiazda.

Boston Celtics Kevin Garnett (dający sobą), wyglądając w interesie, gdy Howard zrezygnuje z kolonoskopii. Howard nie że się oprzeć pokazaniu Garnettowi naszego najnowszego nabytku: opalu, który właśnie przybył z Etiopii, który Howard stawia na sprzedaż pod koniec tygodnia (po znacznie zawyżonej cenie). Opowiada Garnettowi o tym, jak czuje się połączony z etiopskimi Żydami, którzy wykopują opale, oraz jego entuzjazm istnieje właśnie silny, że aż łapie.Cały film Nieoszlifowane diamenty!

Garnett pyta, czy mógłby pożyczyć opal na wesele na zbliżających się finałach Konferencji Wschodniej, a Howard odpowiada, że ​​właśnie.

Nieoszlifowane diamenty z lektorem lub napisami PL?

Howard powiedzenie „faktycznie” jest ważnym z wielu, wielu okropnych wyborów, których robi w przeciągu następnych 135 minut. Jest winien tyle pieniędzy, że zbirowie chodzą za nim również pojawiają się w jego biurze. Ciż mężczyzny cierpią na zasad biznes. Jego żona (Idina Menzel) kipi z awersje do niego. Jego córka ledwo go znosi. Umieścił swoją młodą kochankę (Julia Fox) w wnętrzu, które dla niej wynajął. Howard jest nieustannie w klubie, zawsze wybiega z pokojów, ściga się po chodnikach, szarżuje w korytarzach. Nieoszlifowane diamenty można oglądnąć z lektorem lub napisami PL!

A więc istnieje sprawa uzależnienia, rzecz, którą „Uncut Gems” naprawdę rozumie. Na takim poziomie chodzi o stres. Zakończenia nerwowe są tak postrzępione, że chcą stresu. Howard jest bezużyteczny bez paniki. Także jest spośród jego kochanką, która i ma na „chorobę złota”. Zatem stanowi ich pierwsza więź. Toż nie jest „ostrzegawcza opowieść” o zagrożeniach związanych z hazardem. To bardziej jak chodzi w rzeczywistości wirtualnej, w jakiej wpadasz w doświadczenie Howarda.

Oglądnij cały film Nieoszlifowane diamenty z napisami pl lub lektorem!

Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Nieoszlifowane diamenty
Original title Uncut Gems
IMDb Rating 7.4 230,118 votes
TMDb Rating 7.1 2,940 votes

Reżyser

Josh Safdie
Reżyser

Obsada

Adam Sandler isHoward Ratner
Howard Ratner
Julia Fox isJulia De Flore
Julia De Flore
Idina Menzel isDinah Ratner
Dinah Ratner
Kevin Garnett isKevin Garnett
Kevin Garnett
Eric Bogosian isArno Moradian
Arno Moradian
Wayne Diamond isHigh Roller
High Roller
Udostępnienia0

Podobne filmy

Czyj to dom?
Tyler Rake: Ocalenie
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Żywioł. Deepwater Horizon
Zanim się pojawiłeś
Sala samobójców. Hejter
Ruchomy chaos
Hamilton
Poziom Mistrza
Cruella
Tenet
The Marksman

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online