Mulan

Mulan

Sep. 04, 2020USA115 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
4.5 2 głosów

Opis

Hua Mulan – najstarsza córka znakomitego wojownika chcąc pomóc swojemu schorowanemu ojcu postanawia zaciągnąć się do cesarskiej armii. Przybierając imię Hua Jun musi stawić czoło wielu przeciwnościom losu. Dzięki temu staje się niezłomną wojowniczka, która zyskuje uznanie nie tylko w oczach swojego taty ale także całego narodu.

By wydobyć pełnie swoich możliwości musi zmienić swoje nastawienie do życia i zmotywować się do działania. Hua poddawana jest wielu próbom, z których stara wyjść się obronną ręką. Zastanawiasz się gdzie oglądnąć cały film Mulan online? Dzięki e-film24.pl masz możliwość dotarcia do najlepszych filmów online w sieci – oglądnij cały film Mulat po Polsku(z lektorem) lub z napisami. Poznaj przygody Hua Mulat i ciesz się znakomitą rozrywką online w najlepszej możliwej jakości!

W rolach głównych występują:

Liu Yifei jako Hua Mulan
Jet Li jako The Emperor
Tzi Ma jako Hua Zhou
Donnie Yen jako Commander Tung
Gong Li jako Xian Niang
Jason Scott Lee jako Böri Khan
Yoson An jako Chen Honghui
Rosalind Chao jako Hua Li
Cheng Pei-Pei jako The Matchmaker
Ron Yuan jako Sergeant Qiang

  • Data premiery: 2020
  • Kraj produkcji: Hongkong, Kanada, USA
  • Dystrybucja: Canal+ Polska S.A.

Oglądaj cały film Mulan po polsku!
Wyróżniając się z około wszelkiego nowego remake’u, który Disney zrealizował w czasie ostatnich kilku lat, Mulan online stanowi satysfakcjonujący argument na sprawa swego istnienia. W przeciwieństwie do niewolniczo wiernej adaptacji Króla Lwa z 2019 roku (a więc całkowicie niepotrzebnej) lub dziwnie pozbawionej życia Estetycznej i Bestii z 2017 roku, reżyser Niki Caro stawia czoła kultowemu chińskiemu wojownikowi, jaki stanowi zależny, by wejść na świeży poziom, nawet pytając o uderzenie dużo spośród ostatnich jedynych emocji. bije gdy jego poprzednik z 1998 roku. W produkcie powstaje film, który, również gdy jego tytułowy bohater, daje się być funkcjonalny we naturalnej skórze, zamiast polegać na nostalgii widza, żeby go sprawiać.

Gdy jesteś fanem oryginalnego filmu Disneya, zasady są nadal takie same: uparta Mulan online(grana przez Yifei Liu z prawdziwą stalą) zakłada się pod mężczyznę, który zaciągnął się do Armii Cesarskiej zaś nie pozwalał jej schorowanemu ojcu (Tzi Ma) wysłany na wojnę, z której nie wróci.

Ale aktualizacja wprowadza pewne sprytne odchylenia od oryginału, aby Disneyphiles mógł zgadywać – składając się wiele specjalnie na walki i choreografii walki, rezygnując z komediowych pomocników i numerów muzycznych, rozwijając motywacje złoczyńców i zakorzeniając imponujące sprawności fizyczne Mulan w pojęcie Ch’i (lub qi). W niniejszej sprawy Ch’i jest energią, która „przenika wszechświat i wszystkie żywe istoty” (brzmi znajomo?) Również mocna ją zastosować, by zapewnić posiadaczowi wzmożony refleks i niemal nadludzkie zdolności – jednak istnieje ostatnie wpływ, której można używać tradycyjnie tylko przez klientów. Gdzie oglądnąć cały film Mulan po polsku? Sprawdź!
oglądaj cały film mulan online

Gdzie oglądnąć cały film Mulan online?

Podczas kiedy ta zmiana daje Mulan soczyste źródło konfliktu – spędziła całe życie próbując ukryć swoją wielu ze stresie przed zniesławieniem swojej rodziny, dopóki jej oszustwo nie pozwoli jej dopuścić tego, kim rzeczywiście jest – ta mityczna siła i podkopuje pozycję Mulan jako bohaterka, której sukces opiera się na odwadze, determinacji i własnych zdolnościach, oczywiście kiedy w oryginale. Posiada to niezamierzoną konsekwencję przekształcenia inspirującej, słabszej sprawy w model spraw o pochodzeniu superbohatera – która nie jest przełomem, taż w sobie jest dopiero historią, którą widzieliśmy wiele razy wcześniej w wielu iteracjach (dużo spośród nich wychodzi z Disneya korporacyjne rodzeństwo, w rzeczywistości Marvel). Nie myśl się dłużej gdzie oglądnąć Mulan online – spraw to już!

Jednak zaletą używania Ch’i jako naszego rodzaju supermocy stanowi toż, że toruje podróż do zdecydowanie dużo dynamicznych sekwencji akcji, nakręconych z pewnością siebie i polotem przez Caro (jaka powinna natychmiast oddać prowadzące do filmu o superbohaterach, opartego na kreatywność na wystawie tutaj). Istnieje oraz mieszkanie na pojawienie się nowego złoczyńcy, Xiannianga (Gong Li), zmiennokształtnej czarodziejki, jaka planuje być gorszym odzwierciedleniem umiejętności Mulan. Jason Scott Lee Böri Khan odgrywa podobną pracę jak Shan Yu w filmie animowanym, jako wojownik z tępą siłą, szukający zemsty na cesarzu (Jet Li, który stanowi właściwie niewykorzystany).

Scenariusz, napisany przez Ricka Jaffę i Amandę Silver oraz Lauren Hynek i Elizabeth Martin, przebywa w zdecydowanie wyższym poziomie niż oryginał, z dalekim skutkiem, ukazać złoczyńców. Böri Khan nie jest wyjątkowo wyrazista niż Shan Yu, nawet z możliwą zachętą do jego obrazy do cesarza, ale Gong Li jest bezwysiłkowo magnetyczny za wszelkim razem, gdy pojawia się na ekranie, zapewniając nieprzewidywalność, która zbiera stawkę w poprzednim akcie.

Mulan – historia, która pobudza do łez

Film z gwarancją nie jest z względu utraty Mushu ani żadnego z drugich czynników komediowych filmu animowanego. Znajduje mnóstwo stanu w klasach ukrycia swojej tożsamości przez Mulan przed innymi żołnierzami, a koleżeństwo między naszym bohaterem a drugimi rekrutami jest równie urocze i wiarygodne, jak w animowanej formie, szczególnie jeśli należy o jej chemię z nieświadomy Honghui (Yoson An). Postawienie Mulan na całkowici spośród jej potencjalnym zainteresowaniem miłosnym jest o wiele mądrzejszym wyborem narracyjnym niż flirt z jej dowódcą Li Shang w animowanej wersji, zezwalając na walkę konkurencyjną, która w realny sposób utrzymuje obie na orbicie.

A wspominając o smoku w lokalu, Mushu Eddiego Murphy’ego był kontrowersyjnym elementem w Chinach, kiedy oryginał został wydany, więc film wybrał bardziej tradycyjną manifestację przodków Mulan w formie wdzięcznego feniksa, który pojawia się w pierwszych momentach. Z pewnością jest trochę rozmowny, ale zasadniczo jest temu temuż celowi – oferowaniu Mulan motywacji w czasach przeciwności – chociaż koncepcja nie nie istnieje w pełni zbadana, wtedy jej obecność tak naprawdę nie dodaje zamierzonej emocjonalnej muszy tym historiom.

Jedynym aspektem oryginału z 1998 roku, który jest oczywiście nieobecny, jest muzyka. Caro sprytnie wdraża instrumentalną wersję „Refleksji” w poszczególnych scenach, aby przywołać rozwój Mulan, a scenariusz wykorzystuje wersety z „Zrobię z ciebie gościa” i „Osoba, o jaką warto walczyć” jako dialog. Tylko byłoby idealnie usłyszeć jeszcze kilka dźwiękowych konsultacji z oryginału, nawet jeżeli Caro słusznie wprowadziła nie podważać dramatu filmu wojennego, w jakim bohaterowie wykonują w nieodpowiednich momentach.

Pomimo to, animowana wersja nigdzie się nie wybiera, i dla tej wersji cały fim Mulan przygotowuje się o dużo dużo duże, jak robi duże wahania i wyróżnia się z indywidualnej poprzedniczki, niż próba przerobienia podziału na beat historii, którą obecnie kochamy. Samo w sobie Mulan czuje się jak powiew świeżego powietrza.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Original title Mulan
IMDb Rating 5.6 114,717 votes
TMDb Rating 7.1 4,510 votes

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Gong Li isXian Niang
Xian Niang
Jason Scott Lee isBöri Khan
Böri Khan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Cheng Pei-Pei isThe Matchmaker
The Matchmaker
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Udostępnienia0

Podobne filmy

Między nami, misiami Film
Co w duszy gra
Król lew
Thunder Force
Ruchomy chaos
Korytarzem w mrok
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Trolle 2
Czarownica 2
Avengers: Koniec gry
Thor: Ragnarok
Balerina

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online