Może pora z tym skończyć

Może pora z tym skończyć

Aug. 28, 2020USA134 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Młoda kobieta pomimo wielu wątpliwości postanawia wyjechać ze swoim facetem na jego farmę. Niestety śnieżyca sprawia, że zostają tam uwięzieni i wszystko zaczyna wymykać się spod kontroli…Naszym nowym filmem Charlie Kaufman ponownie udowadnia, że ​​gdy chcesz czegoś, co spowoduje, że poczujesz się uwięziony w przerażającym koszmarze klaustrofobii na zawsze … cóż, to twój facet. Jego najnowszy film rozmawia o uczennicy wykonywanej przez Jessie Buckley, która od sześciu tygodni spotyka się z tępym mężczyzną imieniem Jake (Jesse Plemons) z względów, na jakie nie chyba jej wskazać. Już jest cel spotkać się spośród jego rodzicami, kolejny ważny krok, na który zaczęła lunatykować, jak wszystko inne w ich związku. Może pora z tym skończyć online za darmo? Czy to możliwe?

Gdzie oglądnąć cały film Może pora z tym skończyć za darmo?

Świadczy to znaczną, niewygodną, ​​zimną jazdę na złą farmę tych kobietach ludzi na wsi – obecnie w terminie, gdy zdaje sobie sprawę, że że wybiera skończyć z Jake’iem, co wydaje jej anty-objawienie na temat jej działania i jego . („Nigdy nie wspomniałam o Jake’u moim ojcom i prawdopodobnie nie nie będę” – mruczy cicho). Oglądaj cały film Może pora z tym skończyć!

Ma silne, beznamiętne zdanie na kogoś, komu naprawdę nie jest przyjazna, a ponadto na ich możliwe przyszłe wspólne życie: bezsensowne, arbitralne splątanie, jak każda para. Ostrzegawczy i zrozpaczony głos mówi jej w głowie, że to suma jest bezcelowe, ale także zrywanie może być bezcelowe. Czy powinna zakończyć sprawy w bardziej radykalny sposób? Wkrótce ma otrzymać powstającą w myśl wizję rzeczy, jakie są istotne dla biednego, nudnego Jake’a – jego trzymamy i starego (wspaniale wykonywani przez Toni Collette i Davida Thewlisa), lokalnej lodziarni oraz jego liceum, którego smutne stare woźny (Guy Boyd) nawiedza potrzebowania tego filmu.

Czy uda mi się oglądnąć cały film Może pora z tym skończyć po polsku online? Albo z napisami i lektorem?

I’m Thinking of Ending Things jest adaptacją Kaufmana z powieści kanadyjskiego autora Iaina Reida a stanowi właściwie przerażająca w taki zabieg, że konwencjonalne przerażające filmy naprawdę nie są przerażające: podstępnie niepokojące, i wraz w jeden sposób mocne i ciężkie, drugorzędny nastrój, który ostatecznie w tajemniczy sposób wyłania się z niezamykającej się rapsodii bezkierunkowej dziwności. Kim stanowi ostatnia osoba? Kim jest Jake? Kto jest woźnym? To niesamowici dramat, chociaż było mi przykro, że zwykła komedia (którą Kaufman naprawdę potrafi zrobić) odegrała niewielką rolę. Może pora z tym skończyć to znakomita propozycja dla kobiet i mężcyzn.

Może pora z tym skończyć online – cały film?

Tak się składa, że ​​ten film pojawia się tuż obok innego nowego dzieła Kaufmana – epicko dziwnej autofikcyjnej powieści Antkind – oraz uważają wspólne punkty, a mianowicie niezwykły, kompulsywny sposób Kaufmana na tworzenie alternatywnego świata samotności i smutku, kumulującego napięcie. i strach i tłumiona panika minuta po chwili. Możesz spędzić nawet godzinę, dziwiąc się niespokojnie, kiedy rozpocznie się ten film, jednocześnie zdając sobie sprawę, iż istniał na ścian siedzenia. Może pora z tym skończyć cały film za darmo? Gdzie można go obejrzeć?

Jak jednak, Kaufman zwiększa nasz świat fragmentami popkultury. Dobrzy ludzie spotykają w pułapkę. Ma dygresyjny sen z wymyślonym romcomem w reżyserii Roberta Zemeckisa. Czy zatem mamy patrzeć z głowy na Zemeckisa? Niekoniecznie. Wycieczka objazdowa tej pary ma i długą a dość złą dyskusję na punkt filmu „Kobieta pod wpływem” Johna Cassavetesa, jednakże nie podejmuje się o reżyserach, jacy spośród pewnością byliśmy pomysł na I’m Thinking of Ending Things, takich jak Buñuel i Lynch. Z całą pewnością warto oglądnąć cały film Może pora z tym skończyć.

Centrum horroru etapowi ta zwykła i trudna farma, na której dziwna para Colette i Thewlis urządza zdecydowanie nieludzką kolację dla nieszczęśliwej pary. Gdy ich charakter zabiera się zmieniać, zamieniają się również meble i zdjęcia, Buckley zaczyna grzecznie pytać Jake’a, czy mogą teraz powrócić do domu, a Kaufman demonstruje swoje niezwykłe nauki w postępowaniu scenariuszy takich jak świadome sny. Scenografia Molly Hughes i zdjęcia Łukasza Żala są również ważne w wykonywaniu tego świata.
Recenzja Antkind by Charlie Kaufman – debiut scenarzysty
Czytaj więcej

Może pora z tym skończyć to historia, którą warto poznać!

A co zatem wszystko oznacza? Kaufman zadowala się odejściem od dobrych rewelacji, ale jego przywołanie trwania w szkole średniej ma miejsce, do którego w każdym nowym rodzaju fikcji może trafić wyjaśnienie. Stanowi ostatnie zajęcie, w jakim ujawnia się, że Jake polubił niefajne musicale i produkty na Broadwayu, a Kaufman myśli sobie nieco w stylu fantastycznej sekwencji tanecznej dla Jake’a zaś jego nowej lubej na korytarzach szkoły. Tylko być chyba idzie o to, że dla wielu (a że nawet dla ludziach) liceum ujawniało się niesamowicie określone w porządek, w który nic nowego by nie było, a efekt niewątpliwie istnieje oczywiście skuteczny jak kupienie nagrody Nobla. Nie by Jake kiedykolwiek zrobił coś podobnego, wtedy czy teraz. Może pora z tym skończyć to film online godny uwagi. Czy można go zobaczyć za darmo? Z lektorem lub napisami?

Plemons spokojnie duzi funkcję Jake’a – taką funkcję mógł też odegrać nieżyjący już Philip Seymour Hoffman (gwiazda arcydzieła Kaufmana, Synecdoche w Obecnym Jorku). Buckley jest właściwie obsadzony jako mała osoba dryfująca w ciemnym śnie na kimś innym

Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Może pora z tym skończyć
Original title I'm Thinking of Ending Things
IMDb Rating 6.6 66,853 votes
TMDb Rating 6.7 1,071 votes

Reżyser

Obsada

Jessie Buckley isYoung Woman
Young Woman
Guy Boyd isJanitor
Janitor
Hadley Robinson isLaurey / Tulsey Town Girl 1
Laurey / Tulsey Town Girl 1
Gus Birney isAunt Eller / Tulsey Town Girl 2
Aunt Eller / Tulsey Town Girl 2
Abby Quinn isTulsey Town Girl 3
Tulsey Town Girl 3
Anthony Grasso isDiner Manager
Diner Manager
Udostępnienia0

Podobne filmy

Godzilla vs. Kong
Ruchomy chaos
Żywioł. Deepwater Horizon
Korytarzem w mrok
Ciche miejsce
Sala samobójców. Hejter
Co w duszy gra
After 2
Pięciu braci
Tlen
The Marksman
Czyj to dom?

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online