KRUDOWIE 2: NOWA ERA

KRUDOWIE 2: NOWA ERA

Nov. 25, 2020USA95 Min.PG
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Animowana kontynuacja Krudowie 2 – Nowa Era to genialna historia, która warto oglądnąć wraz z dziećmi. Poznaj losy Gruga, Phila i Hopea – oglądij cały film Krudowie 2 online już dziś. Rodzinna przygoda z epoki kamienia jest coś rockowa: śmieje się w niej bardzo, ale brakuje jej oryginalności swojej poprzedniczki. Film odbiera z artykułu widzenia Guya, który dołączył do stada Krudów a stanowi zaangażowany w pełnowymiarowy romans z motylkami w żołądku i lepkimi oczami z Eep.

Podczas gdy wcześniej Grug martwił się o bezpieczeństwo żądnej przygód Eep, ponieważ chciała zbadać poza bezpieczną jaskinią, teraz martwi się, że opuści stado, więc zniechęca jej ruch z Guyem. To ciężki banał i coś inny wybór jako fabuła filmu dla dzieci. A po Krudowie spotykają inną rodzinę, Bettermanów, którzy używają ukraść Guya jako partnera dla ich naturalnej córki, Dawn.

Krudowie 2 Nowa Era online!

Z tamtej części Eep i Dawn nie łapią przyjemności i nie walczą o chłopca – zamiast tego trwają przyjaciółmi. Podczas gdy Dawn jest tworzona w bardziej tradycyjnie „słodki” sposób, Guy nie nie przestaje kochać swojej twardej, dzikiej dziewczyny. A szorstka natura fizyczna Eep – która spowodowała blizny i brakujące cyfry – wykazuje się fajna, dowód dobrze przeżywanego życia. Podczas gdy nowy film pomógł uświadomić sobie, że istnieje toż piękna w modelu cudu, że pracownicy kiedykolwiek przetrwali elementy prehistoryczne, tenże istnieje prostszy od rzeczywistości. Tygrysy szablozębne i mastodonty są zastąpione przez pająki i stare, które ukazują się, wciskając skarpetkę w ramię lub twarz. Tak to edukacyjny nie jest. Tylko przez kilka godzin gry z mózgiem przy drzwiach, wszystko jest w pokoju. Krudowie 2 online? Oglądnij już dzisiaj.

Siedem lat po premierze „Krudów” z jaskiń Hollywood wyłania się sequel, który dociera do kin na zbytach, gdzie ludzie jeszcze mogą wchodzić do multipleksów. Zamiast upuścić to na VOD, jak „Trolls World Tour”, Universal i Dreamworks ruszają się prosto z kinowym wydaniem, nawet gdy liczba przypadków COVID gwałtownie rośnie. Czyli po Święcie Dziękczynienia ludzie przywiążą maskę i wyjdą, aby sprawdzić jeden z małych hitów kinowych zamieszczonych w niniejszym momencie?

Ta sprawa biznesowa mogłaby dotrzeć na dobre nagłówki gazet, szczególnie jeśli zamyka się finansowym przegranym dla firmy, która pragnie zaryzykować początek jej w kinach. To ostatnia historia, jaka będzie wspaniała, ponieważ sam obraz jest hiperaktywny i płytki, rodzaj animowanej kontynuacji, która dotyczy w estetyce „więcej znaczy lepiej”, mając nadzieję, że zniechęci widzów do myślenia, że ​​naprawdę się bawili. Przyzwoita pierwsza część i prawa praca głosowa przez wszystek czas ulegają całkowitemu chaosowi w nowej części i zdają sobie sprawę, iż nie ma tutaj prawie żadnych intencji artystycznych. Bez historii, bez postaci, bez budowania świata, bez projektu. Tylko teraz możesz oglądnąć cały film Krudowie 2 online. To suma jest w białych kolorach oraz wspaniałych dźwiękach. Ważna by pomyśleć, że do tej chwile wyszliśmy poza to.

Gdzie oglądnąć film Krudowie 2 Nowa Era po Polsku?

Względnie czarujący „Krudowie” to historia nadopiekuńczego ojca jaskiniowca imieniem Grug (Nicolas Cage), który pogodził się z faktem, iż jego córka Eep (Emma Stone) musiała dorosnąć i rozpocząć własne ryzyko, w ostatnim upadek zakochany w chłopcu o imieniu Guy (Ryan Reynolds). „The Croods: The New Age” otwiera krótkie przypomnienie historii Guya i tego, jak stawał się częścią paczki Krudów, w zespół której tworzą również mama Ugga (Catherine Keener), syn Thunk (Clark Duke) i Gran ( Cloris Leachman). Eep i Guy rozpoczynają romans w jeszcze dużo trudnym świecie. Jest oryginalny wczesny montaż „I Think I Love You”, ponieważ grupa unika sytuacji zagrażających życiu. Gdzie oglądnąć cały film Krudowie 2 online?

Zaraz po tym, jak Grug odkrywa, że ​​jego córka rozważa opuszczenie stada, aby rozpocząć naszą energię z Guyem, Krudowie wchodzą na ogrodzoną gminę wykonywaną przez Bettermanów – Hope (Leslie Mann), Phila (wielki Peter Dinklage) także ich córkę Dawn (Kelly Marie Tran). Bettermans to myszy miejskie dla myszy wiejskich Krudów. Kompostują swoje śmieci zamiast po prostu przekazywać je na wolności; noszą sandały, naszyjniki i dorosłe bułeczki; Phil ma nawet dosłownie ludzką jaskinię, do której pewno się wycofać, gdy bycie staje się zbyt trudne.

Cała cywilizacja jest gorsząca dla Krudów, w ostatnim jej banany i lustra. Guy ma znaczącą historię połączoną z Bettermanami, która prowadzi do naszego rodzaju trójkąta miłosnego stada – czy Guy powróci do bardziej cywilizowanego i przewidywalnego świata Dawn Betterman, albo będzie przemierzać niebezpieczne równiny z Eep Crood? Zobacz film po polsku lub z napisami online.

KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Original title The Croods: A New Age
IMDb Rating 7.0 22,732 votes
TMDb Rating 7.5 1,973 votes

Reżyser

Obsada

Nicolas Cage isGrug Crood (voice)
Grug Crood (voice)
Emma Stone isEep Crood (voice)
Eep Crood (voice)
Ryan Reynolds isGuy (voice)
Guy (voice)
Peter Dinklage isPhil Betterman (voice)
Phil Betterman (voice)
Leslie Mann isHope Betterman (voice)
Hope Betterman (voice)
Kelly Marie Tran isDawn Betterman (voice)
Dawn Betterman (voice)
Catherine Keener isUgga Crood (voice)
Ugga Crood (voice)
Clark Duke isThunk Crood (voice)
Thunk Crood (voice)
Randy Thom isSandy Crood (voice)
Sandy Crood (voice)
Cloris Leachman isGran Crood (voice)
Gran Crood (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy

Ella Bella Bingo
Będziemy bohaterami
Balerina
Król lew
Trolle 2
Kraina lodu II
O czym marzą zwierzęta
Korytarzem w mrok
Mulan
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek
Co w duszy gra

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online