Król lew

Król lew

Jul. 12, 2019USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Oglądnij przygody Simby, który ma przejąć władzę w dżungli po swoim ojcu Mufasie. Przekonaj się jak potoczą się losy przyjaciół oglądając cały film Król Lew po polsku.

Cały film Król lew online?

Król Lew był drogim filmem, który sprawił mnie do płaczu, sama ścieżka dźwiękowa była piękna, jednak w kreskówkowej grupie była magia. Ten kolejny jest niemożliwy. Wydali mnóstwo pieniędzy na nowoczesność i aktorów, ale zapomnieli dodać magii. Toż nie jest Królowa Lwa, nie chodzi o Beyonce, ale wszystko otworzyło się o niej, kiedy raczej nie wniosła niczego do filmu. James Earl Jones zupełnie nie dostanie złej ocen w mojej pracy, spełnił swoją funkcję. O każdych pozostałych po prostu nie ważna było zapomnieć. Wersja kreskówkowa, którą pamiętam każdego aktora, każdą piosenkę, każdy żart itp. Zaś nie oglądałem jej od lat. Oglądnij cały film król lew online u nas.

Domyślam się, że Disney przypomina te całe bezwartościowe przeróbki, aby zachować prawa autorskie do tych obrazów, przecież nie ma pomysłu robić tegoż z ostatnią samą magią i formułą, która urzekała wszystkich od jednego początku. Jedyny remake, który do tej chwili mi się podobał, to Kopciuszek, nawet go zdobyli. Reszty nawet nie pamiętam, i moje dzieci wolą teraz wersje kreskówkowe od remake’ów, to powinno coś powiedzieć. Nie żeby nikogo w Disneyu to obchodziło, ich celem jest objęcie wszystkiego, aby nadal być władzę i przechowywać mnóstwo pieniędzy na inne wyczyny. Będę nosił się oryginalnego Króla Lwa, łącznie ze ścieżką dźwiękową i wprowadzeniem na Broadwayu (również niesamowitym) i nigdy dobrze nie będę odpowiadał o marnowaniu pieniędzy na caly film online.

Technicznie rzecz ujmując, to cud. Remake „Króla Lwa” w reżyserii Jona Favreau posiada wszystkie wciągające szczegóły i dotykową bezpośredniość bardzo dobrego materiału przyrodniczego. Dostarcza nas. Praktycznie czujemy futro na ostatnich zwierzętach i chcemy otworzyć się od ich grających obcasów, gdy kamera bez tchu pędzi nas przez drżącą trawę i urwiste wąwozy. Trudno sobie wyobrazić, że to wszystko zaistniało w studiu i mało nic z owego nie jest naturalne. Stanowił obecne piękny przykład „Kiedy oni toż osiągnęliśmy?” gra tym, że uczynili to oczywiście daleko, że zapominasz, iż w ogóle cokolwiek zrobili. „Och, lew śpiewa? Oraz co napiszesz na to? Nie znał, że lew potrafi śpiewać. Ale oto jest – śpiewa prawdziwy lew ”.

Gdzie oglądnąć cały film Król Lew po polsku?

Toż miła wiadomość. Niezbyt dobrą informacją stanowi ostatnie, że po wpadnięciu do fotorealistycznego królestwa, nastrój Króla Lwa i się zmienił. Nagle ta znana scena otwierająca, w jakiej wszystkie zwierzęta skupiają się, by pokłonić się nowonarodzonemu lwiątku Simbie, uniesiona jak berło absolutnej mocy, nie wydaje się triumfalna ani poruszająca, kiedy więc miało stanowisko w fantastycznej, animowanej scenerii. To dziwnie autorytarne. Ale oczywiście filmowcy to widzą. Tak dlatego teraz, zastanawiasz się gdzie oglądnąć cały film król lew po polsku? kiedy stary król Mufasa (ponownie głosem głosił James Earl Jones) pokazuje młodemu Simbie zasięg swojej domeny („Wszystko, czego dotknie światło, jest naszym królestwem…”), teraz odpowiednio otrzymujemy dodatkowy dialog o tym, że właśnie faktycznie nie stanowi jego: „Wtedy nie należy do nikogo, tylko będziecie potrzebowaliby chronić”.

Ale ogólnie rzecz ujmując, ten kolejny Król Lew stanowi dużo zbliżony do animowanego Króla Lwa, czasami nawet powielając te jedyne podejścia i wzory edycji, co oryginał. Efekt może ogłaszać się wyczynem kaskaderskim – jakby ktoś zdecydował się odtworzyć scenę po scenie, używając materiału filmowego z naturalnego życia. Nie zwalnia to, że osoby w niektórych przypadkach zostały odtworzone z takim realizmem, że stracili wszelki ludzki wyraz twarzy. Że o to lata – żeby ich zbyt nie antropomorfizować i stać ugruntowanym w zoologicznej autentyczności. Ale nadal rozmawiają i wykonują, tylko że obecnie ich osoby są niewyrażalne; więc wyjątkowe rozłączenie. Nie pytaj gdzie oglądnąć cały film Król Lew – zrób to teraz.

To jest niefortunną hierarchię wśród aktorów, pozwalając niektórym zabłysnąć, a pozostałym pozostawić dryfowanie. Jako Scar, przebiegły, zgorzkniały wujek, który zabija Mufasę i wymaga się tronu dla siebie, Chiwetel Ejiofor przynosi rodzaj wyjącej, warczącej energii, której można żądać z prawdziwego Szekspira; łączy się z szalejącymi pasjami opowieści. (Oczywiście traktowało to także oryginału, który zamierzałem zmysłową, obślizgłą stylizację Jeremy’ego Ironsa). Zawsze, gdy pojawia się on na ekranie, film jest wielką moc.

Film online Król Lew za darmo?

Jako duży Simba, Donald Glover jest ponad walką. Przeważnie jest miłym aktorem, ale tutaj wyczuwamy dystans między jego właściwością a głosem. Przypomniało mi toż, że w ważnych dokumentach przyrodniczych Disneya, serialu Disneynature, narrator głównie w części wykonuje dialogi ze przygotowaniami na ekranie, aby całość było wspaniałe. Beyoncé, jako Nala, spotyka się z bliskim losem. Mówiący lew może robić realistycznie, ale kiedy słyszymy jej dialog, widzimy tylko Beyoncé w kabinie nagraniowej, czytającą wersety. Osobie z komiksu dzielą różnicę: Seth Rogen i Billy Eichner są zachwyceni jako pierdzący guziec Pumba dodatkowo jego mądry kumpel surykatka Timon; John Oliver jest irytuje zatopienie w uszach jako ptasi steward Mufasy Zazu. Czy można oglądnąćcały film Król Lew online za darmo?

Poprzedni remake filmu Disneya Favreau, „Księga dżungli” był arcydziełem – stylizowanym, wspólnotowym marzeniem, które przekształciło zarośla i jaskinie dzikiego obszaru w prawdziwą część dla operowej bajki o zdradzie i przynależności. Zawsze, gdy Król Lew łączy się takiego rozwiązania, działa to czymś. Pride Rock, odsłona, na której bierze się większość dramatu obrazu (i gdzie określa się o losie królestwa zwierząt) wisi w pamięci bohaterów. Kiedy Simba wyrusza w bliski ostatni, samotny spacer, aby zaakceptować swoje królewskie przeznaczenie – przypuszczalny moment triumfu – możemy wyczuć jego wahanie. Podobnie nocny występ Skaza „Be Prepared” (jaki w oryginale był używanie surrealistyczną wizją maszerujących hien i ryczącego piekielnego ognia) stanowi kpiące echo sceny otwierającej „Krąg życia”: Zamiast tworzyć całą sawannę pochylać się przed swoim spadkobiercą w świetle poranka, Scar robi swoje upiorne zgromadzenie padlinożerców, skacząc szyderczo i śpiewając od skały do ​​skały, wściekły, pogardliwy i wielki.

Podczas gdy utwory takie jak „Be Prepared” oraz gazowe wykonanie „Hakuna Matata” Pumby i Timona zachowują swój urok, utwory jeszcze są nierówne w dzisiejszym Królu Lwie. Duet Glovera i Beyoncé z „Can You Feel the Love Tonight” jest, jako produkt audio, absolutnie wspaniały, a wbrew to pamięta nieznaczny wpływ na ekran (gdzie z wszelkiego powodu jest przeprowadzany przy całkowitym świetle dziennym), ponieważ ani Simba, ani Nala pojawił się jako wciągająca postać. Kilka ostatnich elementów, jakie zostały dodane.

Historia, która podoba się wszystkim…

Zaczynają napływać recenzje remake’u Disneya „Króla Lwa” i inwestuje się, że krytycy podzielili się na dwa obozy: te, które uznały film za odkrywcze ponowne wyobrażenie sobie klasycznego filmu, również te, które uznały realistyczne gadające lwy za być bezduszne i ciężkie.

„The Lion King”, który uznaje się ukazać w następującym tygodniu, był jednym spośród najbardziej oczekiwanych filmów 2019 roku. Na CinemaCon w Las Vegas w kwietniu wielu ekspertów branżowych stwierdziło, że pewnie obecne istnieć głównie opłacalny film roku.

Na imprezie branżowej Disney udostępnił materiał filmowy, prezentujący to toż pięknie renderowane i realistyczne CGI, co remake „Księgi dżungli” pokazany w 2016 roku. Hiperrealistyczne wizualizacje Pride Lands a indywidualnych lwów, które robiły jak coś z zewnątrz dokumentalny przyrodniczy, zachwycił tłumy właścicieli teatrów, profesjonalistów i krytyków z dziedziny, wywołując słyszalne westchnienia.
REKLAMA

„Gdyby film można było traktować tylko na platformie techniki,„ Król Lew ”mógłby zaliczać się jako dobry”, A.O. Scott z New York Times napisał.

Jednak niektórzy krytycy, jacy posiadali rację obejrzeć film podczas jego premiery we wtorek, nie istnieli właściwie zachwyceni pełnym filmem. Podczas gdy oprawa wizualna była zalecana jako osiągnięcie techniczne, hiperrealizm przygotowuje się być inny z punktami muzycznymi – coś, co wersja z 1994 roku stara w stopniu ominąć, mając antropomorficzne animowane zwierzęta.

„Zapomnij o własnej choreografii Busby’ego Berkeleya„ I Just Can’t Wait to be King ”lub niepohamowanym ekspresjonizmie„ Hakuna Matata ”, ponieważ całe te hiperrealistyczne zwierzęta mogą chodzić po ich zwykłym środowisku i kłaść się nad każdym kolejne ”- napisał David Ehrlich, scenarzysta z IndieWire w naszej recenzji filmu. „Nie kontroluj, jak Dzioborożec Zazu (czerwonodzioby) może świadczyć po angielsku królowej, pomimo że jego dziób przemieszcza się chociaż w górę iw dół”.

Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Król lew
Original title The Lion King
IMDb Rating 6.9 216,581 votes
TMDb Rating 7.2 7,586 votes

Reżyser

Jon Favreau
Reżyser

Obsada

Chiwetel Ejiofor isScar (voice)
Scar (voice)
John Oliver isZazu (voice)
Zazu (voice)
James Earl Jones isMufasa (voice)
Mufasa (voice)
John Kani isRafiki (voice)
Rafiki (voice)
Alfre Woodard isSarabi (voice)
Sarabi (voice)
JD McCrary isYoung Simba (voice)
Young Simba (voice)
Shahadi Wright Joseph isYoung Nala (voice)
Young Nala (voice)
Penny Johnson isSarafina (voice)
Sarafina (voice)
Keegan-Michael Key isKamari (voice)
Kamari (voice)
Eric André isAzizi (voice)
Azizi (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy

KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Thunder Force
Ella Bella Bingo
Thor: Ragnarok
Kraina lodu II
Vaiana: Skarb oceanu
Czarownica 2
Między nami, misiami Film
Balerina
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Ruchomy chaos
Za niebieskimi drzwiami

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online