Kraina lodu II

Kraina lodu II

Odkryj moc. Pokonaj strach.Nov. 20, 2019USA103 Min.PG
Twoja ocena: 0
7.2 5

Opis

Skąd wzięła się magiczna moc Elsy? To pytanie nie daje jej spokoju dlatego postanawia wraz z Anną, Olafem i Kristoffem odbyć niebezpieczną podróż, która ma doprowadzić ją do prawdy o sobie.

Kraina lodu II cały film – Gdzie oglądnąć online?

Kraina Lodu stawała się hitem dla Disneya, kiedy została wręczona w 2013 roku. Opowieść o wzmocnieniu kobiecości zmieniła przekonanie o tym, czym prawdopodobnie istnieć film Disneya, i ożywiła dział animacji w studiu. Nagrodzony Oscarem film animowany komputerowo przedstawił fanom Elsę i Annę, parę sióstr, których dziwne, odizolowane życie staje rozdarte po śmierci rodziców. Podróż Elsy do samopoznania szybko sprawiła, że Kraina lodu 2 online była się fenomenem kulturowym, a fakt, iż była spełniona chwytliwymi piosenkami i miłymi dla dużych dowcipami, które przypominały film Pixara, i nie zaszkodził.

Teraz, ponad pół dekady później, Anna, Elsa, Sven, Kristoff i Olaf wracają na zdrowy ekran w Frozen 2. Na fakt, jeśli nie sprawdził buntownika z rodziny Disney Princess, jak został wydany po raz pierwszy, lub gdy musisz tylko podkładu na materiał oryginału, wszystko, co pragniesz umieć o dobrej nowoczesnej bajce, znajdziesz tutaj!

Jeśli potrafisz w niniejsze uwierzyć, Kraina lodu II online postępowała w Disneyu jeszcze przed premierą ich ważnego przełomowego filmu animowanego „Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Tak, potęga animacji pracowała nad adaptacją klasycznej baśni Hansa Christiana Andersona „Królowa lodu” przez ponad pół wieku, i wiele grupie tej bajce było tworzonych i konserwowanych, zanim „Kraina lodu” z 2013 roku wreszcie nabrała kształtu. Rekordowy film koncentruje się na ponownym wyobrażeniu sobie bajki, która daje Lodowej Królowej postać Elsy (Idina Menzel), wzruszającą historię pochodzenia, która łączy się na niezależności i chęci kobiecej przyjaźni. Gdzie obejrzeć cały film online? Netflix? Youtube? I może gdzie indziej?
film kraina lodu 2 - gdzie oglądnąć online?
Ogólną przesłanką ostrzeżenia trolla jest toż, że tylko lodowe moce Elsy – które osiągną jej kontrolować, i nawet być świadome obcowanie ze śniegu oraz lodu – są przyjemne i genialne (w obrębie jest księżniczką Disneya), są one rzadko wypełnione wielkim ryzykiem. Mistyczny troll sugeruje, że rodzice Elsy usuwają wszystkie wspomnienia magii z środku Anny, jeżeli ta odzyskuje przytomność, choć jeszcze będzie pamiętać radość, jaką mieli. Że dla Elsy jej rodzice decydują, że świadczy to, że muszą łączyć jej osadzonego w zamku, jednocześnie wpływając ją do ukrywania swoich mocy. Tak jako mała kobieta przeżywa traumę, raniąc swoją siostrę, i ostatecznie żyje jako pustelniczka w bliskim pokoju, próbując ukryć moce, z którymi się urodziła. To dziwnie potężna analogia do przemocy i niebezpieczeństwa ukrywania uczuć.

Oglądaj przygody bohaterów Krainy Lodu II online!

Anna jest zniszczona i doskonale zdezorientowana faktem, że jej siostra zasadniczo ignoruje ją przez ponad dekadę, i kiedy rodzice sióstr giną podczas rutynowej podróży przez ocean – powrócimy do tego – Elsa jest zdobyć jej znaczenie jak królowa Arendelle, co oznacza, że ​​osoby muszą po raz pierwszy od zawsze otworzyć bramy pałacu. (Tak, wtedy też piosenka!) Chociaż początkowo koronacja umieszcza się sukcesem, a Elsa udaje się zachować opiekę nad naszymi zdolnościami po tym, jak Anna zakochuje się w obcym, którego właśnie poznała (za pośrednictwem piosenki) i zabiega o ochronę siostry. błogosławieństwo, przykrywka Elsy zostaje zdmuchnięta, gdy zachodzi w irytację i wprowadza wieczną zimę w królestwie, zanim pobiegnie w postać wzgórz.
poznaj przygody elsy z krainy lodu
Kraina lodu II nie tylko zapewnił rekordowe występy kasowe, a także nagrodzoną Oscarem piosenkę w budowy „Let It Go”. Ballada o sile w wykonaniu Menzela jako Elsa była się hymnem i nieprzerwaną obecnością w bloku każdego, kto jest dzieci w wieku do 10 lat, kiedy cały film Kraina Lodu II został wydany. Piosenka odgrywa dużą funkcję w filmie, ponieważ funkcjonuje jako moment, w którym Elsa zdaje sobie sprawę, iż jest mocno ciężka i że hamowanie jej darów wyrządziło tylko szkody, raniąc ją zaś przytulające ją osoby.

To absolutny moment, w jakim Kraina lodu 2 naprawdę ujawnia swoje cele. Chociaż film sprzedaje się być Twoją standardową ofertą Disney Princess, w rzeczywistości chce wstrząsnąć uwagami i oczekiwaniami publiczności, co nie winno żyć właśnie zaskakujące, biorąc pod opiekę, że bohater filmu jest tradycyjnie przedstawiany jako czarny charakter w tej sprawy.

Kraina Lodu II – ekscytujące zakończenie!

Gdy film Kraina lodu II online zbliża się do punktu kulminacyjnego, z radością podważa normalną trasę filmu Disneya. Anna wyrusza, by znaleźć i zachować swoją siostrę przed sobą, po drodze zdobywając przyjaciół, którzy są legalnie zatrudnieni w jej dobre samopoczucie i niezależność. Rzeczywiście są to sprzedawca lodu imieniem Kristoff, jaki stał wychowany przez trolle, jego renifera Svena i rozumnego bałwana, którego stworzyła Elsa, o imieniu Olaf (w obrębie to nadal animowany film dla niemowlęta).

Po tym, jak młoda bohaterka zostaje porażona lodowatym temperamentem swojej siostry, magiczne trolle ujawniają, że zachować ją ważna jedynie aktem prawdziwej miłości, w którym przybywa do najpiękniejszego także dużo delikatnego ujawnienia filmu.

Miłość że wszystko – czy stopi lód?

Akt prawdziwej miłości może rozmrozić zamarznięte serce W sytuacji klasycznej baśni Kristoff, Sven i Olaf pędzą Annę z powrotem do pałacu do jej „jedynej miłości” księcia Hansa, faceta, w którym zakochała się podczas wcześniejszej piosenki (kanapki?) I pozostawili pełną kontrolę jej królestwa. Wszystko, co Hans musi wykonać, aby zachować swoją przygoda, to posmarować jej usta smugą. W celu co jest potężniejsze niż pocałunek prawdziwej miłości? Przecież w którymkolwiek z najwspanialszych plus najlepszych zwrotów akcji Krainie Lodu 2 ukazuje się, że przystojny, słodki i romantyczny Książę dobrze nie kocha Anny. Wówczas nie jest sprawę w charakteru Śpiącej Królewny ani Królewny Śnieżki.

W rzeczywistości chce zabić Elsę i zapomnieć Annę na śmierć, aby mógł przejąć opiekę nad tronem i jednemu rządzić Arendelle. Istniał ostatnie zestaw, jaki był niezgodny z wewnętrzną treścią i zasadami, które Disney wyznaczył przez dziesięciolecia filmów animowanych i który już wyróżnił Frozen. Stamtąd Anna i Elsa próbują znaleźć się w prawdziwej, mglistej zamieci. Gdy Hansowi powtarza się najpierw znaleźć Elsę, Anna skacze przed jego mieczem, ratując siostrę, gdy wymienia się w lód.

Ale przed ktoś będzie mógł powiedzieć „wow, jej siostra całkowicie ją straciła”, magia jej czynów odblokowuje ją, ponieważ prawdziwa miłość tutaj nie jest miłością romantyczną; to miłość między dwiema siostrami, których przyjaźń na nowo rozpaliła między nimi nieco magicznego. W 2013 roku dawało się to właściwie radykalne, a kiedy film się kończy, wyraża się, że Elsa może zatrzymać wieczną zimę, kierując miłość. I właściwie cali żyli długo i szczęśliwie… przynajmniej do nieuniknionej kontynuacji.

Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Kraina lodu II
Original title Frozen II
IMDb Rating 6.9 141,041 votes
TMDb Rating 7.3 7,226 votes

Reżyser

Chris Buck
Reżyser

Obsada

Kristen Bell isAnna (voice)
Anna (voice)
Idina Menzel isElsa (voice)
Elsa (voice)
Josh Gad isOlaf (voice)
Olaf (voice)
Jonathan Groff isKristoff (voice)
Kristoff (voice)
Sterling K. Brown isMattias (voice)
Mattias (voice)
Evan Rachel Wood isIduna (voice)
Iduna (voice)
Alfred Molina isAgnarr (voice)
Agnarr (voice)
Martha Plimpton isYelena (voice)
Yelena (voice)
Jason Ritter isRyder (voice)
Ryder (voice)
Rachel Matthews isHoneymaren (voice)
Honeymaren (voice)
Udostępnienia1

Podobne filmy

Mulan
Król lew
Będziemy bohaterami
O czym marzą zwierzęta
Dzień na tak
Balerina
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Między nami, misiami Film
Trolle 2
Co w duszy gra
Thunder Force
Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online