Hamilton

Hamilton

Jul. 03, 2020USA160 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Historia Alexandra Hamiltona, który jest jednym z założycieli Stanów Zjednoczonych. Chcesz oglądnąć cały film Hamilton online? Zapraszamy do zobaczenia musicalu przedstawiającego jego życie!

Oglądaj cały musical Hamilton online!

W ćwierć tysiąclecia, odkąd „dziesięciodolarowy ojciec założyciela”, Alexander Hamilton, wziął kulę za nasze stanowiska – jeśli bezsensowną śmierć w pojedynku można rozsądnie przedstawić w tak idealistycznych kategoriach – Ameryka walczyła z pandemiami i wojnami, uprzedzeniami i nierównościami, postępując dokładnie w zakresie doskonalszego związku. W roku 2020 nasz kraj ponownie stanął w obliczu konkurencji i choćby oczywiście dużo sztuk popularnych zostało wstrzymanych przez paraliżującą epidemię koronawirusa, elektryzujący musical Lin-Manuela Mirandy „Hamilton” na Broadwayu dociera do amerykańskich budynków w samą kolej na Independence Weekend dzienny – ponad rok przed planowaną premierą na wielkim ekranie. Dzięki nam zobaczysz cały film Hamilton online.

Potraktuj to jako prezent od Mirandy – populistycznej poety laureatki pokolenia Obamy – i dystrybutora Walt Disney Studios, który zdecydował się wypuścić „Hamiltona” za pośrednictwem transmisji strumieniowej dla każdych, którzy utknęli w bloku. Prowadzona przez Thomasa Kaila, który dodatkowo wyreżyserował pomysł na Broadwayu, ta prosta, ze sceny na ekran wersja „Hamiltona” nie jest filmową adaptacją, ale „nagraniem na żywo” – dynamicznym zapisem musicalu, który pojawił się w Następnym Jorku z ciekawą obsadą. Pokryta wieloma występami przez sześć kamer, funkcja 2 1/2 godziny jest edytowana jak najdłuższa na świecie widowiskowa przestrzeń w Piękny Bowl, co poznaje ją od tych dusznych produkcji teatralnych nadawanych w PBS, jakby wszystko inne nie było całkowicie wyjątkowe już. Cały film Hamilton online tylko na e-film24.pl!

Gdzie obejrzeć film Hamilton online?

Dla tych, jacy posiadają szczęście zobaczyć „Hamiltona” na scenie, będzie toż mile widziane przypomnienie, że byli jedynymi z głównych, którzy byli świadkami tak rewolucyjnego dzieła amerykańskiego teatru. Natomiast jeżeli nie można było zakupić biletów w aktualnym momencie (lub gdziekolwiek w odznaczającej się przewidzieć przyszłości, z sztuką na Broadwayu do tyłu roku), to stałe wydanie stanowi doskonały moment wyrównania: wszystko, czego musisz, to Disney Plus, który, bądźmy całkowicie mówiąc, wciąż stanowi dla niektórych czynnikiem ograniczającym. A gdzie można obejrzeć cały film Hamilton online?
oglądnij cały film hamilton online
Zaledwie pół dekady po debiucie „Hamilton” sugeruje skamieniały ślad bardziej dobrego czasu. Zainspirowana postępem społecznym, możliwościami gospodarczymi oraz inną kadencją pierwszego czarnego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Miranda odważyła się uczynić historię wygodną i zajmującą dla tych, którzy niekoniecznie identyfikowali się z anglo wyglądającymi bohaterami z drewnianymi zębami i pudrowanymi perukami. Miranda przeredagowała historię pochodzenia kraju, zmieniła swoich ojców założycieli nie jako samolubnych białych suprematystów, jednak jako idealistycznych ludzi ciekawych i zremiksowała muzyczną tożsamość narodu – z dala od tradycyjnych wpływów Sousy lub Sondheim w punkcie bardziej radykalnego języka, hip -hop, który trafił do młodych pracowników oraz wstrząsnął paradygmatem Broadwayu. Gdzie więc obejrzeć film Hamiltin online?

Oto inny rodzaj patriotyzmu, który daje bardziej egalitarne pojęcie „my, lud”, niż zdominowana przez ludzi wersja eurocentryczna, której uczy się w szkołach. Poprzez połączenie castingu dla daltonistów i misternie rymowanego hip-hopowego libretta, Miranda występuje na ważny plan latynoskie i afroamerykańskie reprezentacje, których brakuje w średnim programie nauczania. I pochodząc z imigranckich korzeni tytułowego bohatera (narodził się jako „bękart, sierota, syn dziwki i Szkota” w Indiach Zachodnich), twórca i gwiazda serialu przypomina, że ​​ten świat, który właśnie wznosi mury, by zatrzymać cudzoziemców daleko, został skolonizowany przez postaci z zewnątrz.

Trzyma w napięciu do samego końca!

„Imigranci… tworzymy swoją pozycję!” zajmuj się Hamiltonem i markizem de Lafayette (sama z dwóch strony, wraz z szybko rapującym Thomasem Jeffersonem, granym przez Daveeda Diggsa, którego złośliwy błysk i przebieg mila na chwilę sprawiły, że istniał naprawdę toż niemożliwy do zastąpienia jak Miranda w kolejnych zespołach ). Podobnie kobiety dochodzą swoje zajęcie w akcji. „Pozwólcie, iż będę stroną narracji”, śpiewa przyszła żona Hamiltona – i ewentualna wdowa – Eliza Schuyler w „That Would Be Enough”, zapowiadając rolę, jaką zagra w dokumentowaniu osiągnięć człowieka po jego śmierci.

Upadek Hamiltona jest chyba jedną rzeczą, którą wielu Amerykanów wie lub myśli o tym wpływowym współautorze „The Federalist Papers” (sam napisał część tych artykułów) i współtwórcy silnego rządu pierwszego oraz sposobu bankowego. Miranda dokucza tragedii, która liczy z pierwszego numeru, w którym pierwsze słowo otrzymuje polityczny rywal Aaron Burr (Leslie Odom Jr.). „Nie wyrzucam mojego strzału!” ambitny i idealistyczny młody Hamilton ogłasza wcześnie, a musical wykonywa to, ile człowiek osiągnął w procesie 40 lat. Mało kto wiedział przed sukcesem serialu z 2015 roku, to zakresy bycia swego Hamiltona, które sprawiły go właśnie możną postacią: nieodwzajemniona skłonność do siostry jego żony Angeliki (Renée Elise Goldsberry), sposób, w jaki śmierć jego syna Philipa ( Anthony Ramos) był jego lustrzanym odbiciem.

Film Hamiltin – kawał dobrej historii

Dzięki przemodelowaniu historii przez Mirandę, Alexander Hamilton wydaje się być teraz amerykańskim bohaterem, który najprawdopodobniej upadnie pośród ostatnich wysiłków dążących do zburzenia posągów postaci, jakie są obecnie uważane za „problematyczne” – a lecz to prowadzenie wygodnie pomija działalność Hamiltona w kierunku handlu niewolnikami, stosując go wczesny abolicjonista. Czy Miranda może pozwolić taką kreatywną licencję? Dlaczego, oczywiście, historia Stanów Zjednoczonych istniała od początku tworzona przez hagiografów, którzy rutynowo wybielają grzechy ich założycieli. Wśród wielu innowacji Mirandy z „Hamiltonem” była oryginalna alternatywa dla wymazania burzliwej przeszłości kraju, dzięki której wykorzystywany i przeoczany „wstał” (aby przejąć samo z jego znacznie pożądanych wezwań do zadania) i opowiedział sprawie ze swojej strony.

Oglądanie „Hamiltona” na ekranie, w przeciwieństwie do pewnego miejsca w drogim teatrze, to wcale inne doświadczenie. Choć istnieje dużo, którzy wyczerpali oficjalne nagrania obsługi w polowaniu na ich główne obejrzenie, wielu widzów Disney Plus przybędzie do „Hamiltona” po zerowej ekspozycji na to korzystne przez Tony’ego i Pulitzera zjawisko. Dla nich filmowi brakuje trochę ekscytacji, jaką podaje odkrywanie wprowadzenia na części – zbiorowej energii elektrycznej, która przepływa przez tłum, zachęcony do oglądania tak wielu konwencji naraz, obalonych, a suma zatem w służbie historii Ameryki. Ale rekompensuje to, czekając je do jednego proscenium.

Nigdy się zdarza, aby kamera mieszała się z strony widza, często padając z pozostałych stron akcji. Reżyser Kail miesza Steadicamery i dźwigi ze stałymi kamerami, rykoszując publiczność z jednej strony sceny na następną, ignorując zasadę 180 stanów i ćwicząc znaleźć nieco odmienne przystąpienie do jakiejś liczby – co często zwraca uwagę od Choreografia Andy’ego Blankenbuehlera i ważny chwyt inscenizacji: skomplikowany podwójny gramofon, na którym postacie tańczą i noszą w kółko, śpiewając.

Film planuje być szczególnie intymny (niedowierzający King George Jonathana Groffa wydaje się wystarczająco blisko, by dostrzec jego ślinę), jednak często pozbawia widzów pomysłowego projektu przestrzennego. Wbrew to ostatnia podstawowa obsada jest naprawdę charyzmatyczna – i bardzo gęsta, oszałamiająco sprytna pozycja i teksty Mirandy są tak silne – że przykuwają swoją uwagę nawet wtedy, gdy montaż przygotowuje się być jedynym z doświadczeń sportowych na żywo, w których producent unosi się nad stanowiskiem kontrolnym. zmienianie się między aparatami w locie, zamiast planowania sesji z wyprzedzeniem. Ta forma widać nie jest najbardziej filmowa, ale Kail i wykonawcy znali materiał tak tak do czasu, gdy kręcili, że podejście to przywraca pewną energię do równania.

Nowoczesne zajrzenie na bliską zbiorową, skomplikowaną historię, „Hamilton” szuka nowe zadanie w protestach Black Lives Matter oraz tym podzielonym politycznym momencie. To specyficzne dzieło sztuki, które odbywa różnorodność, jednocześnie zachęcając nas do odłożenia na bok powierzchownych różnic, tragicznego wyniku Hamiltona jako pewnego rodzaju ostrzeżenia dodatkowo jego osiągnięć jako inspiracji. Oraz co najlepsze, pozostawia mieszkanie na dalekie adaptacje genialnego musicalu Mirandy, aby wyrwać się ze sprawy i znaleźć po drodze nową ekspresję na całym ekranie – w którym to składniku może rezonować na zgoła nowe sposoby.

Hamilton
Hamilton
Hamilton
Hamilton
Hamilton
Hamilton
Original title Hamilton
IMDb Rating 8.5 61,972 votes
TMDb Rating 8.5 689 votes

Reżyser

Thomas Kail
Reżyser

Obsada

Lin-Manuel Miranda isAlexander Hamilton
Alexander Hamilton
Leslie Odom Jr. isAaron Burr
Aaron Burr
Renée Elise Goldsberry isAngelica Schuyler
Angelica Schuyler
Phillipa Soo isEliza Hamilton
Eliza Hamilton
Daveed Diggs isMarquis de Lafayette / Thomas Jefferson
Marquis de Lafayette / Thomas Jefferson
Christopher Jackson isGeorge Washington
George Washington
Jasmine Cephas Jones isPeggy Schuyler / Maria Reynolds
Peggy Schuyler / Maria Reynolds
Okieriete Onaodowan isHercules Mulligan / James Madison
Hercules Mulligan / James Madison
Anthony Ramos isJohn Laurens / Philip Hamilton
John Laurens / Philip Hamilton
Jonathan Groff isKing George III
King George III
Udostępnienia0

Podobne filmy

Tyler Rake: Ocalenie
Obiecująca. Młoda. Kobieta.
Pięciu braci
Co w duszy gra
Wierzę w Ciebie
Godzilla vs. Kong
Żywioł. Deepwater Horizon
After 2
Nieoszlifowane diamenty
Kraina lodu II
Czyj to dom?
Nomadland

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online