Ella Bella Bingo

Ella Bella Bingo

Jan. 24, 2020Norway75 Min.PG
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Energiczna 5-latka organizuje konkurs talentów, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Niestety przyjaźć Elli i Henrego zostaje wystawiona na próbę. Jak potoczą się losy bohaterów? Oglądaj cały film Ella Bella Bingo online za darmo. Dowiedz się co czeka bohaterów! Ella Bella Bingo zabiera się, gdy dwaj najlepsi przyjaciele Ella i Henry wykonują magiczne sztuczki po mieście, łącznie ze znajomymi kurczakami przeżywają szereg przygód po mieście. Gdy jest się odbyć sam spośród ich liczb planów, przeszkadza im nowy dzieciak Johnny, który oferuje Henry’emu szansę zapoznania się nowych sztuczek, pozostawiając Ellę jedną do wykonania.

Oglądaj Ella Bella Bingo online za darmo!

Ostatni dzień stanie się trudny dla Henry’ego, gdy zobaczy dwóch partnerów w własnym mieszkaniu, walczących o jego względy, a pomysł wybrania tylko samej stanowi jedną z decyzji, z którymi nie potrafi sobie poradzić. Ella i Johnny muszą zostawić na brzeg swoje różnice, żeby mieć większą liczbę przyjaciół, jacy mogą przejść swoje przygody. Gdzie oglądnąć Ella Bella Bingo za darmo online?

Postacie – Ella jednak stanowiła tąż, która zaczyna przygody dla pary, zawsze planowała, aby pozostać ich najnowszymi, aby rozpocząć cyrk pomiędzy nimi, stoi się zazdrosna, gdy nowy dzieciak dochodzi do miasta także jest zależna, by udowodnić jest szybszą przyjaciółką Henry’ego. Henry jest najszczęśliwszym przyjacielem Elli, chociaż kiedy Johnny przychodzi do centrum, wybiera się spośród nim znajdować, angażować się nowymi zabawkami, które ma, rzuca się w sposobie bitwy o jego uwagę, wpływając go do pójścia w ukryciu, będąc dzień z starym zamiast z dwoma przyjaciółmi. Johnny to ostatni młody w centrum, przyjeżdża do sąsiedztwa, obserwując się wyjątkowo fajnie, prezentując swoje bliskie zabawki, planuje być przyjacielem Henry’ego, z tymiż nowymi zabawkami, a po tym, jak Henry ucieka, zawsze chce pochwalić się swoimi fantazyjnymi zabawkami Oglądnij Ella Bella Bingo online.

Cały film Ella Bella Bingo online?

Historia – ta historia informuje o dobrej przyjaźni partnerskiej, która zostaje zniszczona przez inne dziecko w centrum, właśnie dla tych dwóch, którzy ścierają się, aby współpracować, aby rozwiązać problemy. Jest ostatnie historia, która składa duży nacisk na przyjaźń, jak niestety ją uważać, aby zacząć i utrzymać się poprzez nowości w utrzymaniu, pokazując troje małych dzieci, które muszą się tego nauczyć, istnieje więc dobrze wykonane, stanowi wówczas nauka, jakiej ludzie jednak będą musieć zapoznawać się i rozmawiać o tym najmłodszym członkom społeczeństwa, jest idealnie widzieć. Warto zobaczyć cały film Ella Bella Bingo i to online.

Ustawienia – Akcja filmu rozgrywa się w krótkim miasteczku, w którym ludzie są blisko, co oznacza, gdy nie na tłu byłby inny dzieciak, dopiero po to, aby pokazać, jak znaczący będą witani ludzie.

Animacja – animacja wygląda dobrze w filmie, ale pokazuje nam, w który rodzaj można otrzymać przekaz, pokazując, jak animacja jest dawana w sprawie, która nie jest przesadzona.

Ella Bella Bingo
Ella Bella Bingo
Ella Bella Bingo
Ella Bella Bingo
Ella Bella Bingo
Original title Elleville Elfrid
IMDb Rating 4.8 171 votes
TMDb Rating 6.5 50 votes

Reżyser

Obsada

Ninni Spone isElleville Elfrid (voice)
Elleville Elfrid (voice)
Bjarte Hjelmeland isJørgen (voice)
Jørgen (voice)
Johannes Joner isJohansen (voice)
Johansen (voice)
Gard B. Eidsvold isElfrid's Father (voice)
Elfrid's Father (voice)
Hege Schøyen isMrs Berg (voice)
Mrs Berg (voice)
Bjørn Sundquist isIce Cream Salesman (voice)
Ice Cream Salesman (voice)
Summer Fontana isElla Bella Bingo (voice)
Ella Bella Bingo (voice)
Jack Fisher isHenry (voice)
Henry (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy

O czym marzą zwierzęta
Król lew
Za niebieskimi drzwiami
Trolle 2
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Czarownica 2
Dzień na tak
Co w duszy gra
Kraina lodu II
Vaiana: Skarb oceanu
Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek
Będziemy bohaterami

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online