Dzień na tak

Dzień na tak

Przez 24 godziny rządzą dzieciMar. 12, 2021USA86 Min.PG
Twoja ocena: 0
9.5 2 głosów

Opis

Allison i Carlostak bardzo polubili słowo NIE, że ich dzieci słyszą je ciągle, bez względu na pytanie jakie zadają. Przyszedł czas, by to zmienić i podarować dzieciom dzień na TAK. Na 24 godziny reguły się zmieniają – oglądnij cały film Dzień na tak online – czy można to zrobić za darmo z lektorem lub napisami? Sprawdź! Pomyśl o tak dniu jak o The Purge dla niemowląt.

Przez 24 godziny każdego roku (prawie) wszystkie przepisy nie są zastosowania. Ich ojce, którzy zwykle i co zrozumiałe, odmawiają większości próśb, są zmuszeni powiedzieć oczywiście na ogół, o ile nie sprawi to śmierci lub jakiegoś nielegalnego zachowania. Najwyraźniej dzieje się tak, zainspirowana książką dla niemowląt autorstwa Amy Krouse Rosenthal i Toma Lichtenhelda, i chociaż pomysł może dokonać, że nawet duzi, którzy nie mają dzieci, dotkną nocne poty, to będzie ostatnie taka, która doprowadzi każdego młodszy do szału.

Oglądamy cały film Dzień na tak online!

Wówczas nie jest nieciekawa koncepcja, przynajmniej w szczenięcej komedii Netflixa, Yes Day, Miguela Artety, nie odda się jej poznać poza emocjami powiązanymi z życiem wielkiej dawek lodów lub przejściem do parku rozrywki. Oglądasz cały film Dzień na tak online? W tanio niż 90 minut (napisy pojawiają się po zaledwie 79 spośród nich), impreza jest pozytywna, lekcje są otwierane i odbywa się wystarczająco dużo błędów, aby martwić się poważnymi obrażeniami, ale brakuje poczucia magii, uroku, który pojawia się w łyżeczkach do herbaty, i nie pik.

Dynamika domowa jest zwykła każdemu, kto jest pobieżną informację na temat tego, jak Hollywood lubi je udawać: mama Allison (Jennifer Garner) jest dyscyplinująca, która wpływa, aby odrabiać zadania krajowe i wynosić bałagan, podczas gdy tata Carlos (Edgar Ramirez) ) jest niezwykle wyluzowany, szalony w pozycji, ale beztroski w domu. Trójka ich dzieci jest zmęczona nałożonymi na nie ograniczeniami, zwłaszcza najstarsza Katie (Jenny Ortega), która ma, iż ​​w wieku 14 lat powinna zajmować sporo możliwości, wściekła, że ​​jej matka nie pozwoli jej pomagać w festiwalu muzycznym z znajomym (tato oczywiście powiedział tak).

Po tym, jak Allison i Carlos przeżywają dość żenujące spotkanie rodziców i nauczycieli, na jakim są informowani, jak mocno ich dzieci nienawidzą rodzicielskiej marki Allison (jeden kręci film porównujący ją ze Stalinem, jeden pisze haiku porównujące ją do porywacza),  cały film Dzień na tak onlineponowny pomysł od podsłuchującego nauczyciela. Wspólnie z sześciorgiem dzieci ćwiczy dzień na tak. Trzeba na to uzyskać dobrymi ocenami także ciekawym użyciem w minionych tygodniach dodatkowo są ważne zastrzeżenia, ale powoduje im toż odetchnąć i jeszcze zobaczyć swoich tatów w zabawnym świetle. Allison, zdesperowana, żeby być uważana bardziej przychylnie, i Carlos, zdesperowany w płynięciu do pokoju, zgadzają się na więc także (delikatne, dobre do wyczyszczenia) piekło się rozpada.

Dzień na tak z napisami pl czy lektorem?

W przeciwieństwie do wielu filmów rodzinnych, które pojawiły się wcześniej z bliską dynamiką płci, jest tu przynajmniej niejasna świadomość niesprawiedliwego pozycjonowania podczas zabawy – zajmuj się z tatą, przewracając oczami do korzystamy – dodatkowo są pewne szerokie próby prób zadośćuczynienia Równowaga. Czy można oglądnąć cały filmDzień na tak z napisami pl lub lektorem?

W poszczególnej z bardziej specyficznych scen Garner również ma szarpnięcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej, gdy próbuje ponownie wpaść na targ pracy po wychowaniu trójki dzieci („Nigdy nie przestałem pracować, po prostu przestałem za to wydawać”). że rodzi się zbyt estetyczna i gotowa, by zająć pozycję „uprawnionego milenialsów” na etapie podstawowym, przez co płakałaby przy swoim bezglutenowym burrito („Nie chciałbym ci tegoż sprawiać, za dużo cię lubię” ). A każdy z ciekawiej obserwowanych elementów historii wkrótce zniknie podczas głównego wydarzenia, 24 godzin chaosu kontrolowanego przez dzieci, co nie byłoby takim problemem, gdyby chaos był kilka dużo oryginalny. Oglądnij film z napisami pl i lektorem.

Gdzie oglądnąć dzień na tak za darmo?

Ale wartość jest zbyt niska, konflikt za niski, a pomysły zbyt niedogotowane. Nie traktuję, że chciałem, aby dzieci zaangażowały się w wszelką niepokojącą psychologiczną wojnę z rodzicami, jednak wymagał nieco daleko niż używanie przez myjnię z prawdziwymi oknami, trochę dużo wyobraźni nie poszłoby źle. Arteta miał zabawną starą karierę, tworząc trzy naprawdę uderzające mroczne komedie (Chuck & Buck, The Good Girl i Beatriz at Dinner) oraz program telewizyjny (Enlightened) z Mikiem White’em, ale w dzisiejszych latach znalazł się na stracie, od irytujących (Duck Butter ) do nieśmiesznego (Like a Boss), i właśnie do tego, wystarczająco użytecznego dla nieokreślonych młodych widzów, ale brakuje mu iskry.

Nie jesteśmy wystarczająco dużo czasu z grupą przed dniem przyjęcia, aby właściwie zrozumieć lub troszczyć się o ich siłę poza najdelikatniejszymi uderzeniami, a to emocjonalny punkt kulminacyjny jest ważny do spotkania najbardziej złożonych przekleństw. Zastanawiasz się gdzie oglądnąć Dzień na tak za darmo?

Garner daje duży, ale bezgraniczny występ, podczas gdy Ramirez daje się trochę zagubiony, więc energiczna Ortega musi dodać trochę życia, wciągając nas, podczas gdy wszystko wokół nas wypycha. Jeśli potrzebujesz uroczego filmu realizowanego przez utalentowanego aktora komediowego o rodzinie przeżywającej ciężkie chwile, obejrzyj Rose Byrne w Instant Family, gdyż to ważne nie dla tego. Oglądniesz Dzień na tak za darmo online? Tylko cały film.

Dzień na tak
Dzień na tak
Dzień na tak
Dzień na tak
Dzień na tak
Original title Yes Day
IMDb Rating 5.7 16,398 votes
TMDb Rating 7 541 votes

Reżyser

Obsada

Jennifer Garner isAllison Torres
Allison Torres
Edgar Ramírez isCarlos Torres
Carlos Torres
Jenna Ortega isKatie Torres
Katie Torres
Julian Lerner isNando Torres
Nando Torres
Everly Carganilla isEllie Torres
Ellie Torres
H.E.R. isH.E.R.
H.E.R.
Nat Faxon isMr. Deacon
Mr. Deacon
Molly Sims isHiring Executive
Hiring Executive
Fortune Feimster isJean the Paramedic
Jean the Paramedic
Arturo Castro isOfficer Jones
Officer Jones
Udostępnienia0

Podobne filmy

Bodyguard Zawodowiec
Co w duszy gra
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Thor: Ragnarok
Balerina
Król lew
Vaiana: Skarb oceanu
Trolle 2
Oszustki
Kraina lodu II
Ella Bella Bingo
Psi Patrol: Odrzutowce na ratunek

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online