Czyj to dom?

Czyj to dom?

Jan. 27, 2020UK93 Min.TV-14
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Para młodych uchodźców z Sudanu Południowego próbuje ułożyć sobie życie w UK. Ich wysiłki niweczy jednak upiorna siła zamieszkująca nowy dom. Oglądnij cały film Czyj to dom online w najlepszej jakości bez limitów, z lektorem lub napisami PL.

Czyj to dom z lektorem online?

Niewiele widzimy wstrząsającej podróży Bola (Sope Dirisu) i Riala (Wunmi Mosaku) z rozdartego wojną Południowego Sudanu do każdej zimnej części Wielkiej Brytanii, jaką ta para ubiegających się o azyl ma nadzieję nazwać swoim drugim budynkiem, wystarczy, aby się zastanowić, czy inne zniewagi, które z stabilnością będą odczuwać w kraju, który jak skolonizował ich inne, potrafią stanowić gorsze lub dużo przerażające niż proces przyjścia do nich. Po ucieczce przed milicjantami, które wymordowały ich rodziny i poznaniu niebezpiecznej przeprawy morskiej, która odebrała młode działanie ich córki, Bol i Rial są, co zrozumiałe, susi i niezrażeni bezdusznością urzędnika, który robi ich wywiad w areszcie – jest zimny, ale śmierć jest dumniejsza. Jeśli chcesz oglądnąć cały film czyj to dom online to dobrze trafiłeś.

Partnerowi nie przeszkadza to, że szorstki pracownik socjalny (gwiazda „Korony” Matt Smith) oprowadza ich po zrujnowanym osiedlu komunalnym, w którym będą mieszkać, dopóki poziom nie zdecyduje, czy mogą zostać, i nie wzdrygają się, jak widzą trudne zadanie asymilacji w społeczeństwie, w którym nie wolno im podejmować. „Bądź samym z tychże skutecznych”, proponuje Smith ze bliskim naturalnym, podbródkowym uśmiechem, radą, jaka jest blisko tak dobra, kiedy jego poradzenie, by nie martwić się zapachem ich tymczasowego nowego domu. Czyj to dom online tylko u nas dowiesz się jak to zrobić.

Cały film Czyj to dom – trzyma w napięciu do ostatniej chwili

Nie potrzeba dodawać, że Bol i Rial nie zbierają się zapachem. Albo niepokoić się o własnych nieprzyjaznych sąsiadów. Nie rozdzielają się nawet zaniepokojeni duchem, który wpada w noc po ich obskurnym byciu i zaskakuje nami utopionymi wizjami córki pary. W dowolnym razie nie na startu. Niektórzy ludzie widzieli zbyt wiele, by bać się ciemności; niektórzy mężczyźni są zbyt nawiedzeni, by stać w jakimś nowym domu. Ale duchy, które niesiesz ze sobą, są jednak bardziej okrutne niż duchy, jakie przynależą do kolejnego miejsca, zaś to tylko kwestia czasu, zanim Rial zacznie kwestionować mantrę Bola: „Będziemy tu nowi. Narodzony na nowo.” Chcesz oglądnąć cały film Czyj to dom? Sprawdź jak to zrobić za darmo.

Drink z najodpowiedniejszych debiutów roku, sprytny, delikatny, i czasem przerażający „Jego dom” Remiego Weekesa otwiera się od sprytnego założenia – przeżycia imigranckiego jako horroru – i prowadzi ten projekt w czytelny i szybki sposób. Podczas gdy mniejszy film mógł być protekcjonalny wobec tych budów i znaleźć łatwe przerażenie z powodu zniewagi procesu asymilacji, obskurny agregat Weekesa bezwarunkowo przyznaje, że życie byłoby poważne dla pogrążonej w żałobie czarnej pary, która pojawia się w Anglii wyłącznie ze sobą i kilka błyskotek do ich powodzeń i nie nie przestaje używać swojego gatunku jako pochodni, aby oświetlić specyficzne formy, jakie mogą przybrać te zacienione trudności. Oglądnij więc cały film Czyj to dom i ciesz się ciekawą rozrywką.

Czyj to dom z napisami czy lektorem?

Bol i Rial to zajmująca, ale enigmatyczna para. Są wielcy, ale często wymienia więc rzeczywiście, jakby powtarzały się o tym przekonać, kiedy prowadzą („Obecne stanowi znany dom” – mówi Bol w nieskończoność, najpierw jako deklaracja, a potem jako mantra). Żałują, ale często idzie to oczywiście, jakby ich strata należała do kogoś innego czy po prostu do wszystkich, jakimi byli („Możemy założyć rodzinę” – mówi Bol do kobiety). Istnieją w terenie, który istnieje im powinien więcej, niż jest pierwszy dać, ale Rial opowiada o ich zgniłym turkusowym flophouse, jakby go wzięli, co uosabia ciekawa scena, w której opowiada mężowi bajkę o człowiekowi, który okradł materiały od nocnej wiedźmy tylko po to, by znaleźć, że wiedźma szeptałaby za ścianami każdego domu, który z nimi przygotował. Czy warto oglądnąć cały film Czyj to dom z lektorem a może napisami? Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Czyj to dom?
Original title His House
IMDb Rating 6.5 28,139 votes
TMDb Rating 6.6 551 votes

Reżyser

Remi Weekes
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne filmy

Tlen
The Marksman
Tyler Rake: Ocalenie
365 dni
Uwikłana(Vanquish)
Ruchomy chaos
Zdrajca w naszym typie
Bodyguard Zawodowiec
Zanim się pojawiłeś
Sala samobójców. Hejter
Korytarzem w mrok
John Wick 3

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online