Cruella

Cruella

May. 26, 2021USA134 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Młoda, odważna i pełna wdzięku Estella chcę zdobyć sławę. Jak tego dokonać? Wystarczy poznać parę młodych złodziejaszków, którzy dobrze wiedzą jak wykorzystać mocne strony Estelli! Poznaj historię tytułowej Cruelli i oglądnij cały film online. Czy można go znaleźć za darmo z napisami lub lektorem pl? Sprawdź teraz.

Curella – cały film online

Cruella nie powtarza się być znacznie na niczyjej liście, jakie powinien zobaczyć, kiedy rozpoczynamy spokojne, przebojowe lato. Ale jeśli wczesny szum jest każdym wskaźnikiem, śpimy na ostatnim, co że iść się drinkiem z najlepszych filmów akcji Disneya inspirowanych drinkom spośród ich animowanych klasyków. W filmie jest Emma Stone jako mała wersja złoczyńcy 101 dalmatyńczyków Cruelli de Mon, kiedy była wschodzącą fashionistką z toporem do grindowania i łatwo jest toż niezwykle zabawne, pełne ruchu i niezwykle zabawne. Oglądnij film Cruella online już dzisiaj.

Jak że, wielu dziennikarzy nie było podekscytowanych Cruellą oraz wielu spośród nich spodziewało się rozczarowania. Jednak dużo z nich przypomina, że ​​pod koniec filmu całkowicie się odwrócili. Jest wiele porównań do Diabła ubiera się u Prady (i kilka do Jokera), nawet jeżeli film umieszcza się być raczej bardziej silny, co może wykonać, że obraz będzie niebezpieczny dla niektórych młodszych widzów.

Oprócz ogólnej atmosfery, występy Emmy Stone i Emmy Thompson zostały uznane za dobre. Poza tym projekt kostiumów, fryzury i makijaż to naprawdę jeden spośród najważniejszych składników, też jak zdjęcia przygotowane przez Nicolasa Karakatsanisa (I, Tonya i The Drop). Cruella online za darmo? Jak to zrobić?

Oglądnij film Curella z lektorem lub napisami pl

Szczerze mówiąc, zawsze ciepło jest ustalić, kiedy film, który jest krótki skreślenia, wyraża się być tak chwalony. No to zaledwie pierwsza fala reakcji w środowiskach społecznościowych, a melodia pewno się nieco zmienić, gdy pełne recenzje pojawią się bliżej wydania. Ale na razie pewno toż wystarczyć, aby salę była zachwycona Cruellą. Czy film online Cruella można oglądnąć za darmo na napisami pl lub lektorem?

Rodzice muszą znać, że Cruella jest sprawą opartą na swobodnej walk o Cruelli de Mon, drzemiącym psim złoczyńcy z tradycyjnych 101 Dalmatyńczyków Disneya z 1961 roku. Zanim Estella de Vil (Emma Stone) stawała się rozumiana jako przestępczyni z polskim dążeniem do odzieży ze skóry psa, była świeżą projektantką mody z Londynu. Bowiem jej obsesja na czynniku psich futer – zwłaszcza dalmatyńczyków – wciąż jest i niszczy ją, robi się w wielkiego złoczyńcę znanego jako Cruella de Mon.

Wskazuje na to, że ta zła opowieść zawiera przerażające części, a i dojrzałe motywy, więc rodzice dużo małych lub wrażliwych dzieci, którzy lubią 101 dalmatyńczyków, mogą chcieć najpierw zobaczyć tę kategorię.

Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Cruella
Original title Cruella

Reżyser

Obsada

Emma Stone isCruella de Vil / Estella
Cruella de Vil / Estella
Emma Thompson isBaroness von Hellman
Baroness von Hellman
Joel Fry isJasper
Jasper
Emily Beecham isCatherine
Catherine
Udostępnienia0

Podobne filmy

John Wick 3
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Dzień na tak
Kraina lodu II
Oszustki
Balerina
Co w duszy gra
Między nami, misiami Film
The Marksman
Uwikłana(Vanquish)
Będziemy bohaterami
Obiecująca. Młoda. Kobieta.

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online