Co w duszy gra

Co w duszy gra

Dec. 25, 2020USA101 Min.PG
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Joe Gardner to nauczyciel, który uwielbia muzykę jazzową. W trakcie jednego z koncertów jego dusza zostaje oddzielona od ciała i przewieziona do ośrodka You. Po 22 dniach jego dusza ma powrócić na Ziemię. Oglądnij cały film Co w duszy gra online.

Co w duszy gra online?

Skąd ludzie szukają swoje osobowości? Czy rodzice odgrywają jakąś rolę, czy takie prac są w wszelki sposób ustalane przed urodzeniem? Przez wieki lekarze psychologii, doktorzy sztuce i doktorzy teologii proponowali swoje przemyślenia na ostatni problem, ale najnowszy przełom pochodzi całkowicie od innego typu lekarza: Pete’a Doctera, wielkiego wpływu Pixara, który mieszka za nieszablonowymi zabawkami „Inside Out” i „Up”, który wsuwa się w głąb siebie i odkrywa kolejną intuicyjną, łatwą do zrozumienia metaforę – ośmielę się to powiedzieć – sens życia. Dzisiaj masz szansę by obejrzeć cały film co w duszy gra online!

Rezultatem jest „co w duszy gra online”, kapryśny, muzyczny i odważnie metafizyczny dramat o tym, co powoduje, że ​​każdy działa, z obsadą postaci, jakie w zespole nie mają ciał. „co w duszy gra online” zakłada się śmiercią swojego pechowego bohatera, nauczyciela zespołu z gimnazjum Joe Gardnera (Jamie Foxx), sfrustrowanego pianisty, który używa udział w przesłuchaniu zespołu jazzowego, po czym kończy na ulicę, gdzie ledwo unika został zniszczony przez ludzi budowlanych i zniszczony przez nadjeżdżający samochód, tylko po to, by wpaść przez właz do przedwczesnego końca.

To wcale nie jest miejsce, w którym czeka się, że rozpocznie się film dla niemowlęta. Nawet „Bambi” nie posunął się tak dobrze, by zabić swojego pierwszego bohatera przed napisami początkowymi. A z tamtej strony „co w duszy gra online” prawie nic nie gra razem z regułami. Szczerze mówiąc, że więc skąd nie być film dla niemowląt, chociaż opublikowanie go logicznie w usłudze subskrypcji Disney Plus 25 grudnia (w sezonie drugiej fali COVID-19) sugeruje, że studio traktuje go w obecny technika. Śmierć Joego nie jest zła, ale prosi młodych widzów, aby uznali problem śmiertelności w porządek, na który odważa się niewiele filmów. I potem zabiera się naginać – chociaż „kształt” prawdopodobnie istnieć dokładniejszym słowem – ich poznawanie tego, co dzieje się przed oraz po byciu gości na Podłogi. Dzięki nam dowiesz się gdzie oglądnąć co w duszy gra online!

Gdzie oglądnąć cały film co w duszy gra online?

Tuż przed tym, jak gryzie ziemię, Joe robi wielką przerwę, zdobywając szansę gry z legendą jazzu Dorotheą Williams (Angela Bassett) w lokalu Half Note. Prawie przez całe życie Joe nie pragnął niczego bardziej niż bycia muzykiem. On te jest idealny, biorąc pod opiekę improwizacje, które tu mamy – na utrzymaniach, na próbach, a później, w samotności swego życia. Nic to dziwnego, że widocznie żyć zdenerwowany tym, że znalazł się na przenośniku taśmowym przez Wielkie Zaświaty, strefę pustki Docter i scenograf Steve Pilcher myśleli sobie, że spóźnione dusze wchodzą tuż przed tym, jak wpadną w zapomnienie. Gdzie oglądnąć cały film co w duszy gra?

Ponownie, ta sekwencja mogła stanowić onieśmielająca dla początkujących widzów – lub starych, jeśli o to działa – chociaż film daje ją lekko, pozwalając Joe (jaki jest ostatnią duszą, która zajmuje wątpliwości co do mieszkania pozagrobowego), spaść ze schodów ruchomych i skoczyć przez chwila wymiary do Wysokiego Przedwczesnego, bardziej Elysian Fields – zajęcie z liliowym niebem i trawą barwinkową, gdzie chichoczące, niejasne dusze przypominające Kacper Przyjazny Duch są zrobione na Podłogę.

To wpływająca reakcję na niemożliwe wyzwanie: jak ożywić to, co nie jest coraz ożywione? Ale obecne jest film Pixara, wtedy nie jest zaskoczeniem, że świat przyjmuje się na zmniejszenie abstrakcyjnej idei przedcielesnej jaźni, nadając każdej duszy googie oczy i silny blask. To, co widzimy, to cudowne, amorficzne plamy z złą aberracją chromatyczną na stronach – kolorowe obwódki sugerujące, że wirtualne soczewki tylko mogą zrozumieć ich nieuchwytną czystość (i przeciwieństwo starej animacji, w której jakości były „zawarte” grubymi czarnymi liniami). Nie pytaj gdzie oglądnąć cały film!

Istnieją zasady funkcjonujące w tejże rzeczy, które przypominają doskonały sposób, w jaki Docter przełożył pojęcie ludzkich emocji na zdrowe, kreskówkowe terminy, używając „Inside Out”. Pojawiają się tu wschodzące dusze, którymi kierują mentorzy – ci, którzy obecnie poznali i umieszczają się gotowi do dania swoich pasji następnemu pokoleniu. Jak nowe dusze odkryją swoją „iskrę”, otrzymują przepustkę na Ziemię, gdzie może są przypisane do grona niemowlęcia. (Istnieje więc o wiele bardziej eleganckie wyjaśnienie, skąd pochodzą dzieci, niż bociany dostawcze „Dumbo” – lub zły opis „Częściowo zachmurzenie” firmy Pixar). Cały film co w duszy gra tylko u nas.

Co w duszy gra – cały film z lektorem lub napisami

To tam przełomowa teoria Doctera działająca tego, skąd ludzie korzystają swoje osobowości, bierze start w: Poszczególne wyjątki są nadrukowane na „You Seminar” (inna, bardziej korporacyjnie brzmiąca nazwa Wielkiego Przedtem), a drugie są odkrywane przy niewielkiej pomocnej wskazówce od starszych dusze. Model nie jest ogromny, a w zachęcaniu dzieci do szukania tego, co je wywołuje w byciu, jest prawdziwa błyskotliwość. Można sobie wyobrazić, że „co w duszy gra online” prowadzi u niektórych widzów do wczesnych momentów „eureki”. Mimo to obraz ujawnia się lepiej dobrany do poważnych odbiorców, dlatego „To cudowne życie” Capry czy „Opowieść wigilijna” Dickensa inaczej rezonują z ograniczonym doświadczeniem życiowym.

Cały film co w duszy gra z lektorem czy napisami pl? Wybór należy do Ciebie!

Joe chce wrócić do grona, które (dowiadujemy się) wciąż jest podłączone do organizmu podtrzymywania życia. Tylko jest mylony z wzorem i przypadkowo skierowany do „bratniej duszy”, nr 22 (Tina Fey), odmieńca, jaki istnieje w pobliżu z wieków i jaki daje się doskonale zadowolony z obecnego, że absolutnie nie „dostanie życia”. W rzeczywistości 22 sprzyja zatem w Znaczącym Przedwczesnym, gdzie niezliczeni, bardziej utalentowani mentorzy niż Joe – od Abrahama Lincolna po Matkę Teresę

Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Co w duszy gra
Original title Soul
IMDb Rating 8.1 220,870 votes
TMDb Rating 8.3 5,754 votes

Reżyser

Pete Docter
Reżyser

Obsada

Jamie Foxx isJoe Gardner (voice)
Joe Gardner (voice)
Tina Fey is22 (voice)
22 (voice)
Phylicia Rashād isLibba Gardner (voice)
Libba Gardner (voice)
Daveed Diggs isPaul (voice)
Paul (voice)
Richard Ayoade isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Graham Norton isMoonwind (voice)
Moonwind (voice)
Rachel House isTerry (voice)
Terry (voice)
Alice Braga isCounselor Jerry (voice)
Counselor Jerry (voice)
Angela Bassett isDorothea (voice)
Dorothea (voice)
Udostępnienia0

Podobne filmy

Król lew
After 2
Może pora z tym skończyć
Godzilla vs. Kong
365 dni
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Czarownica 2
O czym marzą zwierzęta
Żywioł. Deepwater Horizon
Hamilton
Czyj to dom?
Dzień na tak

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online