Ciemne strony rybołówstwa

Ciemne strony rybołówstwa

Mar. 24, 2021USA89 Min.TV-MA
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Dokument pokazujący ciemne strony rybołówstwa – sprawdź jakie szkody wyrządza ten proces, dowiedz się jak temu zaradzić!

Oglądnij Ciemne strony rybołówstwa online

Miasto świadczy o drugim filmie dokumentalnym Netflix ciemne strony rybołówstwa online. Odebrał je od boga filmu Cowspiracy (stąd nazwa), więc wiesz, że będzie niezgodny. Zobaczyli go oraz doświadczali wiele ujęć – przyjaznych i niezbyt gorących – na nim. A tutaj stanowi znacznie zniuansowany. Niezależnie z ostatniego, czy obejrzeliście, lub nie, przyjmujemy do połączenia pasów: będzie toż wyboista jazda, ale zapewniamy, że będzie tego cenna.

Przesyłaj strumieniowo, zachowując dużą odpowiedzialność, tak z ewentualnym klubem filmowym, który będzie postępował Ci podczas oglądania. Teza jest następująca: ciemne strony rybołówstwa online podkreśla pewne aktualne i istotne obawy dotyczące przemysłu rybnego. Ale – natomiast aktualne istnieje wspaniałe, ale – jest włożone w twórz, jaki planuje przekonać salę do weganizmu, co nie jest kiepską rzeczą, jeśli nie rażące wady. Po pierwsze: dezinformacja i złe argumenty (wybory, przestarzała nauka, fałszywe problemy oraz nie tylko). Po drugie: skala i unia są źle traktowane. A ostatecznie: skok logiczny związany z ostatnim wezwaniem do leczenia (leci na barki jednostek zamiast przemysłu a zwyczaju). Co zupełnie nie jest stworzeniu wysoce bolesnych myślicieli, ale miast tego wzmacnia już zróżnicowaną i spolaryzowaną kulturę, jaką cierpimy.

Rozpocznijmy od podstawowych kwestii przebieranych w załączniku, a wtedy od narracji i wskazania do dzieła.

Gdzie oglądnąć cały film ciemne strony rybołówstwa po polsku

Na tym wierzy większość zasług ciemne strony rybołówstwa online, i my więc zapewnimy. Przykuwa pomoc na ostatnie, jakże ważne istnieje spędzanie morskie (na dowód zwierzęta, flory oraz wszystko pomiędzy).

Na przykład wieloryby, kiedy przekazują na płaszczyznę, aby oddychać, zapładniają fitoplankton swoimi odchodami. Te fitoplankton pochłaniają węgiel, dzięki czemu ocean stoi się jego pochłaniaczem (także jak lasy deszczowe Amazonii). (Film twierdzi, że delfiny także wtedy realizują, a nie potrafili tegoż zweryfikować). Pamiętamy jeszcze rekiny, które jako drapieżniki wierzchołkowe są istotną cechą ekosystemu morskiego. Przypomnij sobie czasy, w jakich dowiedziałeś się o porządkach pokarmowych: jeśli rekiny odejdą, gatunki ofiar opanują ich pole, pożywienia zaczyna brakować, a populacje unoszą się lub upadają. A co z rybami? Według filmu ryby są istotne dla zachowania raf koralowych przy życiu: wydalają pożywienie dla koralowców, czyli bez nich rafy giną. (Zobaczyli wtedy w rzeczywistości natomiast nie mogliśmy odkryć odpowiednio tego, jednakże są ryby, które wspomagają rafom koralowym. Zobacz tu a tutaj). Z nami oglądniesz cały film ciemne strony rybołówstwa po polsku.

Film dodaje, że obok tego skumulowane ruchy wszystkich obecnych rodzajów zwierząt potrafią żyć pewnym ze sposobów, w które ocean pochłania węgiel na podłożu oceanu. Według badań związki te dają ubijanie czerwone i, jak twierdzi film, „tworzy potężne studnie czystszych wód powierzchniowych, aby zmieszać się z zimniejszymi wodami pod”. (Najbliższa, którą potrafili znaleźć, była realizacja „pompy biologicznej”. W wszelkim razie las jest pochłaniaczem dwutlenku węgla, a zdrowie ekosystemu z gwarancją odgrywa istotną wielkość w zachowaniu stanu oceanów). Częścią sekwestracji są rośliny przybrzeżne, co kiedy tłumaczy film, składa do 20 razy bardzo węgla niż lasy na kontynencie (to fakt). Nie pytaj gdzie oglądnąć cały film – zrób to teraz!

Film mówi, że wraz 93% światowego węgla jest przechowywane w natłoku. (Nie potrafili tego doświadczyć, ale według National Geographic 93% ciepła spowodowanego zmianami klimatycznymi na świecie istnieje porywane przez ocean). Jak że, film przyczynił się mało bardzo weryfikacji faktów. Ale generalnie rzecz biorąc, momenty są prawidłowe. Zapytaj dowolnego naukowca mającego się morzem (np. Dr Ayana Elizabeth Johnson), a powie Ci, że tłum i całość, co się w nim dostaje, jest poważne znaczenie, jeżeli zależy nam na rolach klimatycznych.

Ciemne strony rybołówstwa – cały film z napisami?

To inna grupa, w jakiej ciemne strony rybołówstwa online ma rację, rzuca słońce na podstawowe niebezpieczeństwa dla polskiego ekosystemu morskiego.
ciemne strony rybołówstwa online zaczyna walczyć z zanieczyszczeniem plastikiem, o jakim dotyczy, że zabija wieloryby i delfiny. Rozumiemy to od niezliczonych razy, gdy znajdowało na tytuły publikacji na wszelkim globie. Gdzie oglądnąć cały film ciemne strony rybołóstwa z lektorem pl? Następnie odwraca wycieczkę na Silną Pacyficzną Plamę Śmieci, jaka istnieje nagromadzeniem morskich szczątków. Później zapoznaje się, że co chwila 46% tego Plamu Śmieci ostatnie nie plastikowe słomki, ale… syntetyczne sieci rybackie. To stawia swoją notatkę na przemysł rybny – głównego wroga filmu. Film dobrze świadczy zagrożenia, jakie przemysł rybny tworzy dla ekosystemu morskiego, stosując od nauk „przyłowu”. Przyłów ostatnie w myśli niepożądany obiekt (w współczesnym wzrastanie morskie) wyrzucany podczas łowienia: i film mówi, że część rekinów zabijanych przez przemysł (11 000 do 30 000 na porę) jest niszczona jako przyłów. (To zasada, z wyjątkiem tego, iż nie mogliśmy doświadczyć faktów, że wysoka granica 30 000–11 000 jest proporcjonalna). Cały film ciemne strony rybołówstwa z napisami tylko u nas.

A nie tylko rekiny łowią przyłów, ale i własne zwierzęta. Film mówi jedno łowisko na Islandii, na jakim w procesie miesiąca złowiono 269 morświnów, 900 fok i 5000 ptaków morskich. Zajmując owo na uwadze, niestety a znaleźć statystyki dotyczące przyłowów na oryginalnych łowiskach

Gdy uważał, że niektóre z faktycznych nieścisłości były do ​​tej chwili złe: jest nic daleko do rozpakowania (zobacz sekcję dotyczącą potwierdzania faktów poniżej). Nowym celem ciemne strony rybołówstwa online jest proporcjonalny przemysł rybny, który ujawnia jako pozór.

Gdzie oglądnąć cały film bez reklam?

Pamiętasz islandzkie rybołówstwo, jakie jest znakomite poziomy przyłowów? Film podkreśla, że ​​pozostał uhonorowany za nasze zrównoważone praktyki połowowe przez fundację Marine Stewardship Council (MSC) Blue Tick. Na MSC biolog morski, oceanograf, artysta i badacz profesor Callum Roberts mówi, że przyłów jest ignorowany, ponieważ poziom zabijania jest samotny w sobie miany za „zrównoważony”. Filmowiec Ali Tabrizi próbował spotkać się z MSC, ale film pokazuje, jak odmówiono Tabrizi. Następnie Tabrizi nadąża za kapitałami oraz trafia, że ​​jakimś spośród założycieli MSC była spółka Unilever, która w owym czasie była istotnym sprzedawcą owoców morza. Dodaje, że tylko kilku łowiskom odmówiono certyfikacji w czasie ponad 20 lat, a też 80% ich rocznego dochodu liczącego ponad 30 milionów funtów wypływa z licencji. To mówi: więcej etykiet, więcej kleszczy, wiele pieniędzy gdzie oglądnąć ten film?

Obraz stanowi rzadko hitem w „Dolphin Safe Tuna”, rzekomo zrównoważonej wytwórni, która, jak zapewnia film, nadania „to, co niewątpliwie dzieje się na morzu”. W ten indywidualny możliwość daje opinię na islandzkie rybołówstwo, przewodnicząca Sea Shepherd France, Lamya Essemlali, mówi, że złowili statek rybacki do połowu tuńczyka, który zabił 45 delfinów, aby złapać osiem tuńczyków. I ten statek? Robi dla Dolphin Safe z tuńczyka w puszce. Tabrizi udał się na spotkanie z Earth Island Institute, który istnieje za wytwórnią, i przedstawiciel powiedział, że nikt nie może zagwarantować, czy zabiją delfiny, bądź nie. „Skoro szybko złapiesz się w lesie”, mówi przedstawiciel, „skąd wiesz, co powodują?” Dokładnie stwierdza: „Chorujemy na pokładzie obserwatorów. Obserwatorzy mogą zostawić przekupieni ”.

Działacz na sprawę praw zwierząt, Richard „Ric” O’Barry, zasadniczo potępia pełne obecne etykiety, by stwierdzić, iż nie ma świadków. Zależą, gdy głosi, od dziennika kapitańskiego, a po po prostu mają pieniądze z kapitanów, aby sprzedać im klasę. Jak dotąd MSC zareagowało, też jak przedstawiciel Dolphin Safe Tuna. Sprawdzimy kilku fakty, a na ciosie nie skończyliśmy. Film opowiada więcej o zrównoważonym rybołówstwie.

Ciemne strony rybołówstwa
Ciemne strony rybołówstwa
Original title Seaspiracy
IMDb Rating 8.3 14,990 votes
TMDb Rating 8 121 votes

Reżyser

Ali Tabrizi
Reżyser

Obsada

Udostępnienia0

Podobne filmy

Ostatnia góra
1917

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online