Video Sources 794 Views

  • Watch traileryoutube.com
Bodyguard Zawodowiec

Bodyguard Zawodowiec

Wrogów trzymaj bliskoAug. 16, 2017USA118 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości toczy się proces płatnego zabójcy, którego trzeba tam jakoś przetransportować. Do zadania wyznaczony zostaje najlepszy ochroniarz na świecie. Oglądnij online cały film Bodyguard Zawodowiec i dowiedz się jak zakończy się ta historia. „Bodyguard Zawodowiec” jest niemal dużo tak dopuszczony do komiksu na żywo, jaki prawdopodobnie uzyskasz w aktualnym roku – wiesz, taki, w którym ktoś wysadza luk w wymiarze kuli armatniej w brzuch Wile E. Coyote lub laska dynamitu zmniejsza go na stos popiołów, a kolejną rzeczą, którą wiesz, istnieje więc, że wstaje i znów goni za Road Runner.

Wówczas nie jest zabieg, który szuka się przez większość czasu (patrz „Shoot 'Em Up” lub wczesna flop Arnolda Schwarzeneggera „The Villain”), jednakże w dłoniach pomocnika „The Expendables 3” Patricka Hughesa – i co ważniejsze, dzięki chemia gwiazd Samuela L. Jacksona i Ryana Reynoldsa – to dobrze absurdalna komedia akcji.

Oglądnij film Bodyguard Zawodowiec online!

Prawo jest przydatne: Jackson gra zabójcę, Dariusa Kincaida, Reynolds jego ochroniarza, Michaela Bryce’a, i obaj muszą dostać się z Londynu do Hagi, nie opłacając się zabić. Łatwiej to rzec niż zrobić, ponieważ pozornie niewyczerpana armia białoruskich najemników robi wszystko, co w ich mocy, by ich obu zlikwidować (w kierunku wystrzeliwania bazooków w kanałach Amsterdamu), aby uniemożliwić Kincaidowi złożenie zeznań przeciwko ludobójczego watażce Władysławowi Duchowiczowi (Gary Oldman, przewidujący czyste zło spośród jego oczu, podczas gdy reszta jego twarzy jest ukryta za protetycznymi bliznami na osób). Sprawdź jak oglądnąć Bodyguard Zawodowiec online!

Zwykle Bryce i Kincaid są zaciekłymi rywalami. Ten idealny mama się utrzymać swoich użytkowników przy życiu, bez względu na ostatnie, jak głęboko byliby skorumpowani, podczas gdy drugi prowadzi bardzo udaną karierę w ich eliminowaniu. Kincaid prawie zabił Bryce’a nie mniej niż 28 razy, ale tylko raz udało mu się wyeliminować kogoś, kogo Bryce został wynajęty do ochrony (pozostawimy ci znalezienie / zgadywanie, kto więc mógł być). Dobrze to zbyt wielkie, aby to określić, więc pomiń to stwierdzenie, jeśli boisz się spoilerów: film rozpoczyna się od nieudanej pracy, która zakończyła związek Bryce’a z agentką Interpolu Amelią Roussel (Elodie Yung) i zjadała go status potrójnego A Bodyguard Zawodowiec online.

Teraz Bryce jest z powrotem na jednym dole łańcucha pokarmowego, istnieje w prywatnym pojeździe i szofera wokół białych kołnierzyków martwych kołnierzyków (jak Richard Grant, który daje skaczącego ludzkiego końca z barwinkowym Rolls Roycem i doskonałą liczbą heroiny ukrytej w jego odbytnica). W międzyczasie, będąc więcej 200 zabójstw na domowym koncie, Kincaid istnieje na szczycie swojej gry, kiedy jest przyłapany na odwiedzaniu swojej żony Sonii w szpitalu Bodyguard Zawodowiec online(Salma Hayek, jak absolutnie jej nie widziałeś, bardziej duża i silna nawet niż Jacki Weaver istniał w „Królestwo zwierząt”). „Kiedy przecięła tętnicę szyjną tego człowieka butelką piwa… Wiedziałem z razu” – mówi Kincaid, zaparowując, gdy przypomina sobie krwawe spotkanie tej brutalnej pary.

Gdzie obejrzeć cały film Bodyguard Zawodowiec?

Z jego drogą Sonią za kratkami (nie jest dostępne, czemu potrafią więc stworzyć, chociaż sama walka w lokalu potrafi wtedy usprawiedliwić), Kincaid jest gotów zrobić wszystko, żeby ją uwolnić, nawet gdy świadczy to narażenie swego życia. W postaci do ostatniego się sprowadza, gdyż jego elementy ochrony zostały naruszone, a zastępca dyrektora Interpolu (Joaquim de Almeida, dając to prawdziwe) współpracuje prosto z Dukhovicem, aby zabić Kincaida w relacji do sądu – z wyjątkiem tego, że dowody, gdy w tyle pojawia się, sugeruje, że zabójca istniał w systemu po prostu przekierował wstęp do indywidualnej witryny FTP. Nieważne: zabawniej jest stąpać za tym „weź mnie do kościoła na moment”, ponieważ Bryce jest zmuszony dogadać się z Kincaidem w nadziei, że odda mu wtedy dodatkową szansę z Amelią. Gdzie obejrzeć cały film Bodyguard Zawodowiec?

Wielozadaniowe dwa romantyczne wątki poboczne to poważne wyzwanie, jednocześnie próbując zarządzać oraz właśnie już wybuchową dynamiką między Bryce’em i Kincaidem, a jednak Hughes to sprawia dzięki szalenie lekceważącemu scenariuszowi przypisanemu Tomowi O’Connorowi – ale jego dodatkowemu do produkcji, choć wcześniejszy thriller „Ogień z ogniem” nie ma śladu komicznego charakteru tego filmu, sugerując pracę innych, niedocenianych autorów. Tu zobacz cały film Bodyguard Zawodowiec

Jackson i Reynolds dołączają do stołu z bardzo łatwymi gwiazdorskimi osobowościami plus jest mocne, iż ta przekomarzona komedia została poważnie przepisana, aby pasowała do jej dwóch głównych wątków. Weźmy zdanie Bryce’a: „Ten gość w pojedynkę zrujnował słowo„ skurwysyn ””, które opisywało mężczyznę, który podniósł przekleństwo do rangi sztuki (sposób, w jaki aktor Clay Davis opanował długi, przeciągły ”). W filmie, jaki istnieje wyłącznie taki w zasięgu akcji, dobra zabawa wychodzi z nieustannych kłótni między dwiema gwiazdami – które wprowadzają się gdzieś pomiędzy „Bringing Up Baby” a wojowniczym stylem filmów o kumplach Shane’a Blacka. Gdzie zobaczyć go w całości?

Bodyguard Zawodowiec z napisami pl czy lektorem?

Reszta istnieje właściwie przesadzona, że ​​jednym sposobem na imprezę jest potraktowanie jej jako skomplikowanej kreskówki Roadrunnera, w jakiej Kincaid może uzyskać kulę w nogę, samemu ją przeznaczyć (frazes z ery Rambo, przechodzący na końcu przekazanie ziarnistości realizm wśród całkowicie niewiarygodnej przemocy) i zeskoczyć z dachu bez utykania. Wczesna strzelanina na schodach blednie w zderzeniu z „Atomic Blonde” z zeszłego miesiąca (tylko ten obraz lepiej wykorzystuje piosenki z lat 80.), podczas jak inne sekwencje są albo zbyt dużo wspomagane komputerowo, albo produkowane z rażącymi dubletami kaskaderskimi – tak jak to, gdy Bryce – oglądnij cały film Bodyguard Zawodowiec z napisami pl

Ten amatorski film o kumplach zachwala niektóre gwiazdy dostępne tylko za pieniądze jako rekompensatę za ołowiane tempo i psychiczny scenariusz z obsesją na momencie włóczęgów. Każde nowe występowanie w jego zmęczonej konfiguracji – agent bezpieczeństwa Ryan Reynolds ciągnie zabójcę Samuela L. Jacksona do Hagi, aby zeznawać przeciwko białoruskiemu zbrodniarzowi wojennemu (Gary Oldman, nieuchronnie) – wkrótce zostaje zduszony przez bezcelowe retrospekcje i objazdy oraz samobójczą flegmiczną paletę. Cały film z lektorem dostępny na stronie.

Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Bodyguard Zawodowiec
Original title The Hitman's Bodyguard
IMDb Rating 6.9 191,707 votes
TMDb Rating 6.8 4,331 votes

Reżyser

Obsada

Ryan Reynolds isMichael Bryce
Michael Bryce
Samuel L. Jackson isDarius Kincaid
Darius Kincaid
Gary Oldman isVladislav Dukhovich
Vladislav Dukhovich
Salma Hayek isSonia Kincaid
Sonia Kincaid
Élodie Yung isAmelia Roussel
Amelia Roussel
Kirsty Mitchell isRebecca Harr
Rebecca Harr
Udostępnienia0

Podobne filmy

KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Kapitan Marvel cały film
Żywioł. Deepwater Horizon
Ruchomy chaos
Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera
Dzień na tak
Vaiana: Skarb oceanu
Balerina
Nieoszlifowane diamenty
Listy do M. 4
Tyler Rake: Ocalenie
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online