Będziemy bohaterami

Będziemy bohaterami

Dec. 25, 2020USA97 Min.PG
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Czy można uratować tatę superbohatera? Można – udowodni to Missy Moreno, która zrobi wszystko by ocalić świat od zagłady. Większość rodziców uważa, że ​​zabranie dzieci do Disney World lub Universal Studios w celu nawiązania więzi rodzinnych to wielka sprawa. Przepraszam, ale Robert Rodriguez pokonał was wszystkich. Kiedy ten płodny filmowiec chce spędzić trochę czasu ze swoimi dziećmi, kręci z nimi film o superbohaterach. Rezultat, premierowy dzień Bożego Narodzenia w serwisie Netflix, można określić jako rodzaj kontynuacji lub quasi-spinoff jego fabuły z 2005 roku The Adventures of Sharkboy and Lavagirl (geekowie, śmiało dyskutuj). Tak czy inaczej, We Can Be Heroes powinniśmy zapewnić zabawę podczas rodzinnego oglądania świąt po otwarciu wszystkich prezentów.

Gdzie oglądnąć cały film Będziemy bohaterami online?

Jak zwykle płodny Rodriguez osobiście przejął większość obowiązków związanych z filmem będziemy bohaterami, będąc scenarzystą, producentem, reżyserem, reżyserem zdjęć i montażystą. Ale wiele zadań twórczych zlecał także swoim dzieciom: syn Racer Max, który stworzył postacie Sharkboya i Lavagirl, gdy miał zaledwie 7 lat (mowa o przedwczesnym wieku!), Jest producentem i ma występ na ekranie; syn Rebel skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu; syn Rogue zaprojektował obcy statek kosmiczny, który odgrywa ważną rolę w rozszerzonej kulminacji; a córka Rhiannon wymyśliła wiele atrybutów kobiecych postaci. Postaraj się o tym nie myśleć następnym razem, gdy wszystkie verklempt powiesią rysunki twojego dziecka na lodówce. Gdzie oglądnąć cały film będziemy bohaterami online pl?

Aha, jest też sam film, który jest wystarczająco szybki i zabawny, aby zadowolić nawet tych dorosłych w Boże Narodzenie, którzy nie wyspali się wystarczająco dużo. Młodszych widzów powinien szczególnie ucieszyć fakt, że superbohaterami są nie tylko dorośli, nazywani „Bohaterami”, ale także ich dzieci, które ratują dzień, w którym ich rodziców porywają olbrzymie najeźdźcy z mackami.

Oglądnij Będziemy bohaterami online już teraz

Wśród schwytanych jest Marcus Moreno, grany przez Pedro Pascala, który tym filmem The Mandalorian and Wonder Woman 1984 mocno ugruntowuje swój status na rynku fantasy / science fiction. Marcus przeszedł na emeryturę z bycia superbohaterem, aby wychować swoją młodą córkę Missy (YaYa Gosselin) z pomocą jej kochającej abuelity (nominowana do Oscara Adriana Barraza). Marcus ma dobre towarzystwo, kiedy zostaje wzięty do niewoli; jego koledzy z niewoli to Miracle Guy (Boyd Holbrook), Tech-No (Christian Slater) i tak, Lavagirl (Taylor Dooley, powracający do roli po 15 latach) i Sharkboy (JJ Dash, zastępujący Taylora Lautnera). będziemy bohaterami online – sprawdź gdzie obejrzeć.

Po porwaniu jej ojca Missy zostaje przetransportowana do bezpiecznego podziemnego obiektu rządowego, na którego czele stoi podejrzana pani Granada (Priyanka Chopra Jones, ciesząca się swoją rolą). Tam zostaje wprowadzona do pokoju pełnego dzieci wyposażonych w szeroką gamę barokowych supermocy, w tym Rewind (Isaiah Russell-Bailey), który może cofnąć zegar o kilka chwil; Fast Forward (Akira Akbar), który potrafi przewidzieć przyszłość; Capella (Lotus Blossom), która swoim śpiewnym głosem potrafi robić niesamowite rzeczy; Noodles (Lyon Daniels), który w cudowny sposób potrafi rozciągnąć swoje ciało; Facemaker (Andrew Diaz), który może dowolnie zmieniać swój wygląd; a nawet potomstwo Sharkboya i Lavagirl, Guppy (Vivien Blair), które potrafi manipulować wodą… czy coś w tym rodzaju. Tylko teraz możesz oglądnać cały film będziemy bohaterami online.

Szczerze mówiąc, trudno jest to śledzić, chociaż rodzice powinni być bardzo wdzięczni za porzucenie pierwotnego planu filmu, zgodnie z którym jedną z supermocy dzieci jest zdolność do emitowania toksycznych bąków.

Kiwając głową dorosłym, jedną z postaci jest złotowłosy, prostoduszny prezydent Stanów Zjednoczonych (Christopher McDonald), którego bezsensowne gadanie powoduje, że jedno dziecko narzeka: „Jak ten facet w ogóle został prezydentem? Nie może nawet połącz dwa zdania! ”

Będziemy bohaterami z lektorem lub napisami pl

Dowiedziawszy się, że są jedynymi, którzy mogą uratować dzień, dzieciaki uciekają z ośrodka i ostatecznie angażują się w walkę z kosmitami na pokładzie ich gigantycznego statku. Rozszerzona, misternie zainscenizowana sekwencja akcji zapewnia największy scenariusz filmu i powinna inspirować do naśladowania bitew obcych między małymi narybkami w domu. Chcesz oglądnąć film będziemy bohaterami z napisami pl czy lektorem?

Podobnie jak filmy Rodrigueza Spy Kids, We Can Be Heroes okazuje się głupią, beztroską zabawą dla swojej docelowej widowni, błogo pozbawioną ociężałości i ożywioną antycznym humorem. Filmowiec po raz kolejny udowadnia, że ​​jest technicznym specem ze stosunkowo niewielkim budżetem, nasycając obrady efektami specjalnymi w jaskrawych kolorach, przypominającymi skrzyżowanie komiksów z grami wideo i sprawiając, że mimo ich sztuczności są skuteczne.

Film dostarcza również zdrowej wiadomości, gdy rodzice superbohaterów z dumą patrzą na wysiłki swoich podobnie utalentowanych dzieci w walce z kosmitami. W zabawnym świecie fantasy Roberta Rodrigueza nie ma lepszego sposobu na zbliżanie rodzin niż ratowanie świata, będziemy bohaterami pl tylko tutaj.

Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Będziemy bohaterami
Original title We Can Be Heroes
IMDb Rating 4.7 11,249 votes
TMDb Rating 6.3 458 votes

Reżyser

Obsada

Udostępnienia1

Podobne filmy

Ruchomy chaos
Za niebieskimi drzwiami
Co w duszy gra
Thor: Ragnarok
1917
Poziom Mistrza
John Wick 3
Tenet
Żywioł. Deepwater Horizon
Avengers: Koniec gry
Korytarzem w mrok
Godzilla vs. Kong

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

Zobacz tez:
najlepsze filmy online